Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intimed teszt a 11. nap...

Intimed teszt a 11. nap körül, reális ennyire halvány 2. Csík? Van itt más is, akinek hasonló lett?

Figyelt kérdés

Vèrvétel alapján bizakodom,hogy sikerülhetett a baba.Ez a ma dèli tesztem,még ezt sosem használtam korabban:


[link]

Koszonom annak,aki válaszol!


2014. máj. 2. 14:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó hàrom vàlaszolónak!

Èn is voltam ikrekkel várandós,akkor 9.nap erős pozit teszteltem du.vizeletből.Sajnálom a vetèlèsedet :-(!

Most is azért teszteltem ilyen korán,mert elképzelhető,hogy utrogestant kell használnom pozitiv test esetèn,mert januárban sajnos elment egy baba.(Bâr igazoltan nincs gond a progeszteronommal,a dokim csak megnyugtatás végett adná)

Viszont azt nem tudtam,hogy 1baba esetében mennyire halvàny nem várt előtt a csík..

Egy kicsit megnyugtattatok!!Megirom majd,hogy sikerült e.

Csináltam egy clear bluet is,ès halványan ott van azon is a +.

2014. máj. 2. 17:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a teszttel nagyon halvány volt aktus után 10 nappal a 2.csík(délután)másnap már erősebb volt, most 30 hetes vagyok.:) Nagyon esélyes! :)
2014. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Elsőre telefonról néztem a képet, azon látszik rendesen, viszont most megnéztem monitoron is, úgy meg nem igazán. Biztosan ezért írták sokan negatívnak, szóval ne aggódj. Én sem tudtam úgy fotózni a halvány pozitív tesztem, hogy monitoron keresztül azt adja vissza ahogyan a valóságban látszódik...
2014. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!

Igen,en csak telefonon lattam a kepet.Lehet a gépen tenyleg semmi nem jon at belole:-( de ott van,most órák mulva is.

Jelentkezni fogok,remelem jo hírekkel!

2014. máj. 2. 20:53
 15/17 anonim ***** válasza:

Pedig ez negatív, akármennyire is szeretnéd pozitívnak látni.

Én a 23.cn-en csináltam tesztet, de az egyértelműen két csíkos lett; az nem ilyen! Ezen a teszten maximum a csík helye látszik!

2014. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok: Köszönöm, és sajnálom, hogy te is elvetéltél.

Viszont lehet, hogy csatlakozom hozzád. Ma csináltam egy tesztet, de csak azért, mert megint ugyanolyan volt, mint az ikrekkel. Gyenge hányinger, erős mellfájdalom. 24. napon vagyok, és ma reggel, ahogy belemártottam a tesztet, abban a szent minutumban megjelent a két csík, ahogy fölfutott...hát most nem tudom mire gondoljak. 28 napra kéne kábé megjönni, mert ez lenne a 3. mensim vetélés után, és elsőre 33, másodjára 28 napra jött meg. Peteérés előtt kábé 3 nappal voltunk csak együtt, így azt hittem lecsúsztunk.

Te csináltál ma tesztet?

2014. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Arra hogy babat vársz ujra :-))!!


En nem vételtem el akkor,2petezsakbol vegul 1babam szuletett !!

Igen csináltam,mindkettőn ott van halványan a 2.csik!

2014. máj. 3. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!