Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ápr.26-án voltunk együtt,...

Ha ápr.26-án voltunk együtt, már kimutatná a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

ápr.26-án voltunk legelőször együtt a menses után.Peteérésem elvileg pont akkor volt.Ma kellett volna megjönnie,de azt tudni kell,hogy nekem nagyon rendszertelen a menstruációm.

Ha sikerült a baba,kimutatná már a teszt?

Egyébként tegnaptól fáj a 2 mellbimbóm ha hozzáérek pl zuhanyzásnál,öltözésnél,napok óta görcsölget a hasam,sokszor járok pisilni,állandóan ennék,tiszta ragya a fejem....

Persze lehet hogy egyáltalán nincs ezeknek köze a terhességhez,csak már "bebeszélem" magamnak....de szerintetek esélyes?A mellbimbóim soha nem szoktak egyébként fájni.


2014. máj. 4. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 14-16 nap után mutatja ki.
2014. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
[link] olvasd el, hasznos lesz :)
2014. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

Akkor leghamarabb pénteken tesztelhetek ezek szerint :)

Ezt a tüneteket meg akkor nem tudom hova rakni...lehet meg fog jönni,és amiatt...nem tudom,mert ilyen tüneteim nem szoktak soha lenni előtte,a görcsölést leszámitva.

Na majd akkor kiderül :)

2014. máj. 4. 21:21
 4/22 anonim ***** válasza:
kb igen. de az sem biztos valakinek csak nem várt után pár nappal mutatja csak ki,ezért kéne megvárni a nem vártat, és reggel első vizeletből csinálj akkor a legtöbb a HCG :) előző voltam.
2014. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A luteális fázis 13-15 nap (átlag 14) egészséges, normál esetben! Ezt figyelembe véve elég valószínűtlen, hogy neked 26-án lett volna ovulációd, ha ma kellett volna megjönnie!

Inkább 19-20 tájára valószínűsíthető.

2014. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Lehet hogy valószinűtlen,de valószinű akkor volt,mivel 25,26,27-én volt nyúlós tojásfehérjés nyákom,ezért gondolom hogy akkor.A menzeszemet pedig az utolsóhoz viszonyitottam,hogy legutóbb 4-én jött meg.De előtte kimaradt másfél hónapot,ezért irtam hogy rendszertelen nálam a menstruáció.

Kiváncsiságból csináltam egy tesztet mert volt itthon még 2,de természetesen totál negativ.Ha hétvégéig nem jönne meg,péntek-szombat körül megcsinálom a másikat is.

2014. máj. 5. 14:21
 7/22 anonim ***** válasza:
Írj majd kérdező, hogy mi lett :) mi is ápr.26.-án voltunk együtt, 13-ra nem várom
2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

oké :)

Eddig még nem jött meg,de erre nem "alapozok",mivel volt olyan hogy majdnem 2 hónap kimaradt....

Holnap csinálok egy tesztet,ha az is negativ,akkor nagyon nem reménykedek már....majd következő hónapban hátha....

Drukkolok neked is! :)

2014. máj. 8. 22:32
 9/22 A kérdező kommentje:
na megcsináltam a tesztet,sajnos negativ lett ez is :(
2014. máj. 9. 09:13
 10/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( lehet korán teszteltél. Próbáld meg pár nap múlva...én is ma akarok, de olyan érzésem van, hogy negativ lesz :/
2014. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!