Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ápr.26-án voltunk együtt,...

Ha ápr.26-án voltunk együtt, már kimutatná a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés

ápr.26-án voltunk legelőször együtt a menses után.Peteérésem elvileg pont akkor volt.Ma kellett volna megjönnie,de azt tudni kell,hogy nekem nagyon rendszertelen a menstruációm.

Ha sikerült a baba,kimutatná már a teszt?

Egyébként tegnaptól fáj a 2 mellbimbóm ha hozzáérek pl zuhanyzásnál,öltözésnél,napok óta görcsölget a hasam,sokszor járok pisilni,állandóan ennék,tiszta ragya a fejem....

Persze lehet hogy egyáltalán nincs ezeknek köze a terhességhez,csak már "bebeszélem" magamnak....de szerintetek esélyes?A mellbimbóim soha nem szoktak egyébként fájni.


2014. máj. 4. 21:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

drukkolok hogy neked pozitiv legyen! :)

Még maradt 1 tesztem,jövőhéten megcsinálom ha addig nem jönne meg.

2014. máj. 9. 09:57
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem meglepő, még mindig túl korai volt, hogy tesztelj.
2014. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

bár úgy lenne....

Azért mertem tesztelni,mert azt irták sokan az oldalon,hogy a 14.naptól már kimutatja elvileg.Sőt,van akinek a 10.napon is már pozitiv volt.

2014. máj. 9. 10:13
 14/22 anonim ***** válasza:
Holnap lesz csak 14 nap.
2014. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nnna, nem bírtam magammal, vettem a dm-ben egy predictor early tesztet...az van ráírva, hogy a nemvárt előtt 4 nappal 99%-ban kimutatja..negativ lett.

Most olvastam utána, hogy kinek hogy vált be, nem sok jót írnak erről a tesztről..szóval még van remény ugye? ezt ne vegyem 100%-nak?

2014. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

szerintem ezt ne vedd biztosra!Pár nap múlva tesztelj újra!

Én x-epilt vettem.A fiamnál is ezt vettem anno.

2014. máj. 9. 11:33
 17/22 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, egy kicsit megnyugtattál...remélem nem ez a végleges eredmény
2014. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Te hogy vagy Kedves Kérdező?
2014. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

jól vagyok köszi,kicsit csalódott,de egy picit még bizakodok,hátha... :)

A tüneteim nagyja megmaradt még mindig,a cici érzékenység,pisilés,állandó evés,de a görcsölés,szurkálás már elmúlt.

2014. máj. 9. 11:45
 20/22 A kérdező kommentje:
na,nektek összejött a bébi? :)
2014. máj. 13. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!