Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem sikerul mar a kisbaba?

Miert nem sikerul mar a kisbaba?

Figyelt kérdés

Masfel honapja iszom az inofolicot.fel eve volt endo mutetem.elmeletileg a doki mondta nics baj.hormon vizsgalaton nem voltam.anyi valtozott hofy az inofolictolegjott ketszer rendesen ahogyan kell.pedig volt multhonaban is tuszoim ultrahangal kovettuk.mi lehet a baj? Panikbeteg vagyok edig halisten nem volt vele baj

.de mar jonek a tunetek mert kivagyok mar ettol az egesz baba tematol olyanyira hogy minden este iszom a citromfu teat es atol jobb.lehet mar sosem lesz kisbabam? Valahogy ez jar a fejemben! A joisten nemakarja.:+(


2014. máj. 6. 08:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes irasert.
2014. máj. 6. 08:36
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálataid voltak? És a párodnak?
2014. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sürgössen keress egy rendes orvost aki normálisan kivizsgál. Hogy jelentheti ki egy orvos hogy nincs baj ha nemvolt hormon vizsgálatod? Az agyam eldobom....
2014. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost! Nem nézett hormonokat, és így kijelenti, hogy rendben vagy? Érdekes...
2014. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És mi van a kakassal ?
2014. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
El kéne engedni a témát. Lesz ahogy lesz. (a citromfűteát ne idd, hallgass este szép zenét, Bachot, Mozartt és figyelj oda a zenére)
2014. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat!

Hat en is ezt furcsalom hogy nemvolt hormon vizsgalat es lathatatlanban ra mondta oke minden.

Olvastam itt a gyakorin hogy pcos noknek sikerult az inofolictol sot akinek nekem ok minden es megse;-(

A parom nem volt meg sperma vizsgalaton.de elmentunk egy nagy teljes vervetelre es jo lett neki.azt sem tudom hova kell legeloszor menunk sperma vizsgalatra?

2014. máj. 6. 08:49
 8/12 anonim ***** válasza:

hormonvizsgálat nélkül szedeti az infacolt? minek?

Az infacol nem csodaszer, ettől nem lesz baba, igen, pcos nőknek írják, de ők mellette keményen diétáznak, és sportolnak, ez maximum segít beállítani a hormonokat, és mivel a rossz hormonok akadályozzák a teherbeesést, hát így lesznek terhesek :) (én is)


keress másik orvost, de jó gyorsan! Ha találtok egy jó nőgyógyászt, ő magától fogja mondani, hogy melyikőtöknek milyen vizsgálat kell, sőt el is küld oda.

2014. máj. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom.valaszod.valoban kene orvost valtani!

Pedig egy elismert Doki profeszor sot Tv - ben szokot lenni.

Ez van kifogtam .

2014. máj. 6. 10:25
 10/12 ivilicious ***** válasza:
47%
Ne görcsöljetek, csináljatok mindent úgy, mintha nem lenne baba projekt, csak ne védekezzetek- rögtön össze fog jönni.
2014. máj. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!