Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem sikerul mar a kisbaba?

Miert nem sikerul mar a kisbaba?

Figyelt kérdés

Masfel honapja iszom az inofolicot.fel eve volt endo mutetem.elmeletileg a doki mondta nics baj.hormon vizsgalaton nem voltam.anyi valtozott hofy az inofolictolegjott ketszer rendesen ahogyan kell.pedig volt multhonaban is tuszoim ultrahangal kovettuk.mi lehet a baj? Panikbeteg vagyok edig halisten nem volt vele baj

.de mar jonek a tunetek mert kivagyok mar ettol az egesz baba tematol olyanyira hogy minden este iszom a citromfu teat es atol jobb.lehet mar sosem lesz kisbabam? Valahogy ez jar a fejemben! A joisten nemakarja.:+(


2014. máj. 6. 08:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én előbb egy jó endokrinológust keresnék, ő csinál hormon sort, megnézi nincs-e inzulin rezisztencia és a pajzsmirigy. Mert ha mégis IR-ed lenne, azt kezelni kell, mert gyakoribb a vetélés kockázata.
2014. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Izulin rezisztenszianak mik a tunetei?

Mit kellene eszre venem ?

2014. máj. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!