Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? (többi lent)

Teherbe eshettem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátom a számba ejakuált, majd csókolóztunk, ittunk, utána megint csókolóztunk, megnyálazta az ujját és kielégített vele. Lehetek terhes? Vagy ilyen körülmények között kicsi az esélye?
2014. máj. 6. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De menő kérdés azta!!! Bioszkönyv kicsicsillag.
2014. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a rendkívül "kedves" ész osztásra voltam kíváncsi. Továbbra is várom az értelmes válaszokat, amikért köszönet.
2014. máj. 6. 21:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó amíg a szàdba veri!!!!Én is azt mondom biosz könyv!!!Reméljük lenyelted mert akor lehetsz terhes!!! :D :D
2014. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, terhes vagy!

De vigyázz, kifelé jövet ki ne rúgja a fogaidat! :-D

2014. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem bantani akarlak, de nyilvan a kerdest viccnek szantad... Vagy ha nem, akkor ugy gondolom fel kellene elotte nőnöd, mielott a pasid f..kat a szadba veszed...
2014. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit fogsz majd akkor kérdezni, ha már nem csak a szádban jár a f...ka???
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, értem a kérdést: tehát attól tartasz, hogy a szádban maradt sperma a csókkal átjutott az ő szájába, s amikor ujjazás előtt megnyalta az ujját, bekerült a hüvelyedbe valami... hát szerintem ennek az esélye majdnem nulla (csak azért nem nulla, mert, ugye, semmi nem lehetetlen...). Nyugi!!!

Különben ami a bioszkönyvet illeti: volt nekem általánosban egy tanárom, aki a vándortáborban megtiltotta, hogy a lányok a fiúk után használják a lavórt mosakodáskor, nehogy teherbe essünk! Igaz, ő csak technikatanár volt :)

2014. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszi 4-es! Régen nevettem ilyen jóízűen :)
2014. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na én utálom ha valakit leoltanak itt na de ez olyan durván buta ember tette fel ezt a kérdést h az fáj!!!!!! :D de jót nevettem a kérdésen is meg a kommenteken is ! Isteneket mentsd meg a lányt h ne essen teherbe ! :D
2014. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*Istenem
2014. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!