Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszeres védekezés mellett...

Óvszeres védekezés mellett hogyan eshettem teherbe?

Figyelt kérdés

Nem mintha gond lenne, sőt. Terveztünk babát, de csak szeptemberben akartunk elkezdeni próbálkozni. :)

Mindig védekeztünk, és "rendeltetésszerűen" használtuk az óvszert, már az aktus előtt felhúztuk, szóval előváladék biztosan nem került belém. Nem csúszott le, nem szakadt el soha, és mégis babát várok. :)

Csak érdekel, mégis hogyan lehetséges ez. :)



2014. ápr. 25. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hibás, lyukas lehetett az óvszer, máshogy nem.
2014. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy előttem is írta a válaszoló, biztos selejtes volt. Előfordul. Semmi nem véd 100%-ig :)
2014. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az óvszer pearl indexe 3-4 körül mozog, tehát 100 nőből ennyi teherbe esik mellette egy év alatt. [link]


Hogy miért? Technikailag sokminden miatt lehet, de valószínűleg nálatok anyaghibás volt az óvszer.

2014. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Hudini a gyerkoc :D


Viccen kivul,valoszinu hibas volt az ovszer.


Gratulalok! :)

2014. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam, hogy hibás volt az óvszer, csak azt hittem, hogy olyankor mindenképpen szakad is. :)

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :)

2014. ápr. 25. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez tényleg érdekes!!!!

Főleg, hogy most itt egy fiatal 15 éves fiú kérdezte, hogy gumit használtak és nem lyukadt ki vajon terhes lehet-e a barátnője. Hát most akkor elbizonytalanodtam :)

De amúgy gratulálok neked!!!!! Ez a baba nagyon jönni akart hozzátok és úgy volt vele türelmetlenül várja, hogy az anyukája legyél, nem várt szeptemberig :))))

2014. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan ugyan ez volt nàlunk is. Senki nem hitte el. Értetlenül àlltam, a doki meg mosolygott, hogy elõfordul. A sokk utàn örültünk neki. Azóta 3 éves a törpe és a vilàg legboldogabb anyukàja vagyok! :) Ja azt hozzà teszem, hogy 23 évesen estem vele teherbe, tehàt nem voltam tini. Volt és van is munkànk, külön éltünk màr a szülõktõl, terveztük is, csak késõbbre. Szóval semmi okom nem lett volna hazudni. mindenki örült a hírnek. :D
2014. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én pontosan ilyentől tartva minden esetben ellenőriztem a használt gumit, mielőtt kidobtam volna !
2015. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!