Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív teszt?!

Szerintetek ez pozitív teszt?!

Figyelt kérdés

Ma van a harmadik napja,hogy késik, és tegnap csináltam ezt a teszt (nem első vizeletből). A Negatívját is felrakom.

[link]

[link]



2014. máj. 7. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy süket teszt. Negativ.
2014. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem negatív!

Amit latni vèlsz,az Száradasi csík:-(

2014. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kép homályos így passz, de az biztos, hogy nem határozott pozitív. Azért szorítok! Viszont félre ne érts de annyira nem értem, ha valaki otthon fényben nézegetve nem tudja eldönteni, hogy van-e csík vagy nincs akkor miből gondolja, hogy egy homályos kép alapján mi majd eldöntjük. Na mindegy költői volt :)
2014. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy halvany teszt.latom nagyon halvanyan .es a negativon is latszik.

Ha idon belul jott ki van remeny ra! Ha idon tul sajna negativ tapasztalatbol monsom" irom"

Amugy ez milyen teszt?

2014. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azért tettem fel, mert lassan 4 éve várunk a csodára, és én már nem tudom laikusan nézni ezt a tesztet, mert már lehet beképzelem magamnak. A teszt azt hiszem Novai vagy valami ilyesmi. A gyógyszertárban vettem.
2014. máj. 7. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez tök negatív.

Ne haragudj, de tényleg.

Ha már 3 napja késik, akkor szerintem egyértelmű csíknak kellene lennie...

2014. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából tegnap csináltam a tesztet.
2014. máj. 7. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ha késik mindenesetre biztató jel (korábban is volt hogy késett vagy mindig pontos?)Vegyél Xepil tesztet nekem az vált be a legjobban olcsó és 2db van benne Tescoban is kapható
2014. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy 3 napos késésnél már nem szabadna kérdésesnek lenni, ha pozitív lenne a teszt.

Sajnálom.

2014. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

és azt tudod, hogy mikor volt peteérésed? mert én ezt sajna negának látom, de hozzá kell tennem hogy ami élőben halványan látszik azt legtöbbször le se lehet fényképezni, ezzel ez a legnagyobb baj.

Szóval ha későbbi a peteérés akkor lehet, de szerintem is egyértelmű pozinak kéne lennie mensi után 3 nappal :( HA félidőben van a peteérésed.

2014. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!