Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ezek jelek, és tesztelnem...

Most ezek jelek, és tesztelnem kéne?

Figyelt kérdés
Mensim megjött 30 napra ahogy kell. De, első két nap nem igazán piros volt hanem nagyon sötét barna, majd a 3.-4. nap volt kicsit pirosabb, 5. nap reggelre megint barna, majd aznap semmi nem volt, majd másnap a 6.napon egy sötétebb folt, de azóta semmi. A hőm mensi után 37,4 nem megy se le se fel, tegnap megjön érzésem volt mintha most akarna megint megjönni. a 6 nap alatt, max 2 tampont ha elhasználtam, elég volt a tisztasági. Ismétlem, hogy nem volt kevés menses de sok sem.
2014. máj. 13. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj, gyanusan magas a hőd, reggeli hőd ennyi?
2014. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A reggeli hőm 37,1-37,2 átlag hőm 36 és 37 közt van.
2014. máj. 14. 10:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Enyhén érzem az alhasam, főleg a petefészkemnél, lent végig az alhasam tompán fáj, és a melleimet ha megfogom tényleg enyhén érzem hogy fáj, de most ha nem fogom meg is érzem mintha feszülne. Reggel fogok tesztelni.
2014. máj. 15. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Na????
2014. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

""" a 6 nap alatt, max 2 tampont ha elhasználtam, elég volt a tisztasági. """



Ne feledd, a tampont is cserélni kell. 5 óránál hosszabb ideig ne hagyd a testedbe még akkor se ha gyenge a vérzésed, mert beteg lehetsz tőle, rosszabb esetbe vérmérgezésed lehet, ami lázzal indul, később magas lázba csap át, és komoly problémákat okozhat.

2014. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hibás volt a teszt igy ma ismétlem meg! Félre értettél engem, mert a tampont én nem hagyom bent, tudom pontosan azokat amiket leirtál, én úgy értettem h nem volt szükség végig tamponra mert nem volt olyan sok.
2014. máj. 19. 08:50
 7/8 A kérdező kommentje:
egyértelmű negativat teszteltem de a cici meg hasfájás enyhén megvan!
2014. máj. 19. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mesélj mi történik veled mostanában! :)
2014. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!