Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 19. ik napos. Mi...

Ma vagyok a 19. ik napos. Mi lehet ez? Mensi vagy valami gond van? Tapasztalatok? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Dec. 8-án volt egy műtétem,sajnos kivették a jobb oldali petefészkemet és a petevezetéket.Dec.10-én megjött a mensesem.Ma reggel barnás-véres folyásom van,kellett egy tampont feldugnom.Nem voltunk eggyütt azóta a párommal.Még mindíg levedzik a seben.Babát szeretnénk.
2009. dec. 28. 08:57
 1/2 anonim válasza:
Szia! Tessék visszamenni az orvoshoz!!!! Ezt nem oldja meg egy fórumozó sem, csak a szakember. Mit is tudnánk mondani? (ha nem vagyunk orvosok...) Csak egy tipp: jónéhány nőgyógyászati beavatkozás után egy ideig nem szabad tampont használni, a fertőzésveszély miatt. Nem tudom, ez azok közé tartozik-e, de amíg nem beszéltél orvossal, szerintem maradj a betétnél!
2009. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarod azt a babát majdan, akkor ne laikusoktól várj tanácsot, főleg ilyen komoly műtét után ne. Ha nem bízol abban az orvosban, akkor menj másikhoz, de Mindenképp lásson! És minél hamarabb!!
2009. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!