Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Tapasztalatok?

Krisztina24 kérdése:

Mi lehet a gond? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Utoljára április 15.én volt meg a mensim, azóta sajnos semmi :-(. Clostit szedtem,áprilisban volt a második hónapom. 1 hete voltam dokinál,ahol 10.2 mm-es méhnyálkahártyát látott..de nem volt terhesség...már 1,5 hete barnázgatok 2-3 naponta...nem mensi...nem tudom mi lehet a gond..a dokim Gynex cseppeket javasolt,egy másik doki pedig "türelemre" intett,hogy hagyjam dolgozni a szervezetem...6 hónapja próbálkozunk a babával..de ilyen rendszertelen mensi és peteérés mellett egész nehéz...:-((
2010. jún. 9. 17:55
 1/2 anonim válasza:
GYNEX
2010. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam. A gyógyszer elhagyása után borzasztó rendszertelen volt a mensim, sőt volt hogy ki is maradt. Nekem 6-7 hónap után állt be, és akkor 35 napos ciklusaim voltak (előtte 28 naposak voltak). Nekem is azt mondta a dokim hogy hagyjak időt a szervezetemnek hogy helyre álljon.

Én vezettem a mensimet a ciklus.hu oldalon. 3-4 havi mensi dátum után kitudod számítani egy kalkulátor segítségével hogy milyen ciklus hosszal kell kiszámolni a peteérésedet. (nekem segített). A 8. hónapban csináltam ovulációs tesztet, amikor pozitív lett utána 4 napig mindig együtt voltunk a párommal, és most 5 hetes kismama vagyok. :-) Nekem javasolták a barátcserje kapszulát a mensi beállításához, de mire kiakartam próbálni teherbe estem,ezért nincs ezzel kapcsolatosan tapasztalatom. Remélem segítettem egy kicsit! Szorítok nektek!

2010. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!