Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges a...

Szerintetek lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Május 1.-én kellett volna megjönnie a menzeszemnek,de még azóta sincs semmi. 3 tesztet csináltam egy predictort és a 2 darabos x-epil tesztet,mind a 3 negatív lett. A teszteket a múlt héten csináltam meg.

Viszont van néhány "tünetem":

Néha van egy kis émelygés,meg szédülés,és mindig tudnék aludni.élelmiszer boltban dolgozom,ahol vannak péksütemények is,eddig csak az édeseket ettem,viszont tegnap annyira megkívántam a pizzás dolgokat,hogy nem bírtam ellenállni neki.

Szerintetek lehetséges,hogy sikerült végre a baba? Az orvoshoz csak jövőhéten tudok elmenni,de addig megöl a kíváncsiság. Volt már köztetek olyan akinek nem mutatott a teszt + mégis baba volt a dologban?


2014. máj. 14. 09:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elmaradt,hogy a méhszájam nagyon fent van pár napja alig érem el.
2014. máj. 14. 09:53
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vizsgálgasd magad,ha babát vársz, nem jó, ha oda benyúlkálsz.

Hány napos késéssel csináltad meg a tesztet? Pontos szokott lenni a menstruációd?

2014. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hat ha csinalsz ma vagy holnap tesztet mar biztos kimutatna ha van valami! En tesztelnek :)
2014. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A predictor tesztet 3 napos késésnél az x-epilt meg kb 7-8 napos késésnél csináltam meg. Általában pontos 30 napos néha egy-két napnál tovább nem késik.
2014. máj. 14. 10:29
 5/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már bármelyik napszakban megcsinálhatom a tesztet? Ha igen akkor gyorsan leszaladok a gyógszertárba
2014. máj. 14. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már bármikor megcsinálhatod
2014. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Maria Romed tesztet vettem teljesen negatívnak látom.....
2014. máj. 14. 11:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű érzés,remeg kezem lábam,nagyon remélem hogy csak tévednek ezek a hülye tesztek!!!
2014. máj. 14. 11:05
 9/13 Margit84 ***** válasza:
Nekem ápr.29-én kellett volna megjönni, és 5.én még csak igen halovány (azt mondtam rá, hogy ez semmi) és negatívnak vettem. CSak 10 vagy 11-én lett erős. Pedig a tüneteim nekem is hasonlóak. Kis émelygés, sok szédülés, állandó álmosság, és folyton éhes vagyok. Orvoshoz viszont 29.-re kaptam csak időpontot.
2014. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát kedves Margit,nagyon örülök,hogy te tarthatsz a kezedben már pozitív tesztet,remélem minden rendben talál az orvos!
2014. máj. 14. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!