Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
 231/232 Nitókrisz ***** válasza:

Koszi Lena :) ! Talan... de mar annyiszor probalkoztam, hogy mar komolyan belefaradtam en is. Most egy eleg nehez idoszakunk van amugy is, majd meglatom mi lesz egy honap mulva.


Andi kitartast Neked! Legyel eros es gondolj arra, hogy Te egy szuper ember vagy es lesz meg olyan, aki megerdemel teged :) ! Fel a fejjel!


Tobbi lanyoknak meg megy a drukk :) !

2014. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/232 anonim ***** válasza:

Nitókrisz, köszönöm!!!!

Próbálok talpra állni - nem egyszerű, de menni fog. Szerencsére vannak barátaim, akikre számíthatok, vannak gyerekeim, akiket imádok és nem vagyok egyedül...

Köszönöm Nektek is a biztatást!!!

Andi

2014. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!