Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 A kérdező kommentje:
Èn E.vagyok,32 èves.Ez lesz a 4.próbalkozós hónapunk,tesót szeretnènk.
2014. máj. 8. 08:59
 2/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szilvi vagyok. 32 éves második próbálkozós hónapos. Jövő hét elején várható pete érés, reménykedünk és izgatottak vagyunk.Voltam az előző topicba is. Mindenkinek sok szerencsét, majd írjatok!!!
2014. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
Ja és mindkettőnknek van már gyereke, ez a baby a közös lenne :)
2014. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 lukikata válasza:
K. vagyok, 25 éves. Első próbálkozós hónapunk, az első babával :D 23-ra nem várom. Remélem nem baj, hogy ideírtam.
2014. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:

Az előző topik "meghalt", így én is ide jönnék, ha nem gond. ;)


29N, 1. baba, 1. hónap. Május 19-re nem. De nem napra pontos. Az egy éven belüli legesleghosszabb ciklussal számítva 24-re is jöhet. Ha nem lesz tünet, addig akarok várni a teszteléssel. Tudom, hogy elég nagy csoda lenne, ha egyből összejönne. Talán meg is ijednék egy kicsit. :)


V.

2014. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én 18-ra nem várom első baba,második próbálkozós hónap.Tünet semmi,csak álmos vagyok de ezt az időnek tudom be,vasárnap volt elvileg ovum.Drikkolok mindenkinek

Husika :-D

2014. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
29 Adri vagyok, május 13-ra nem várom, első baba, első próbálkozás :)
2014. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Mi már másfél éve próbálkozunk... első baba. 24 éves vagyok. kb. hónap végére nem várom. Már nem igen tartom számon a ciklusaimat olyan pontosan mint az elején:)Nagyon reménykedem benne, hogy most már hozzánk is benéz a gólya a közeljövőben:)

Lill

2014. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok 20 éves vagyok 2. próbálkozós hónapunk a héten voltak a termékeny napok és a peteérés beleadtunk mindent :) 22.ére nem várom. megy a drukk mindenkinek :) Üvd Zs.
2014. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
Nekem ma jött meg :( Júni 7-re nem várom. Nekünk is a 4. próbálkozós hónap lesz, és első baba! Mihamarabbi babásodást mindannyiunknak! :) Zet voltam.
2014. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!