Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Ti mit...

Leendő kismamák! Ti mit vártok tőlünk a tesztetek megnézése után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azt várjátok, hogy őszinték legyünk (lepontozás) és mondjuk, ha full negatív a tesztetek vagy pedig azt, hogy biztassunk, hogy "látok ott valamit" vagy, hogy "még nem látom, de erősödni fog!!"


Az olyan kérdéseknél, amik úgy kezdődnek, hogy "ugye", azoknál persze egyértelmű, hogy bólogatást várnak, de a többieknek mi segítene inkább? Igazság vagy hazugság, vagy semleges biztatás?


Szeretnék hasznos tagja lenni a topiknak, ezért kérdezem:)



2014. máj. 19. 09:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
5 éve küzdök a kisbabáért, 4 sikertelen lombikom volt.Igaz ebből volt már elindult terhességem.Kétszer volt spontán halvány pozi tesztem is.Rengeteg kérdésem volt itt és mindig őszinte választ vártam amit elfogadtam.Még ha nem is ezt várja sokszor az ember el kell fogadja!És mindig örültem az őszinte válasznak!
2014. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!