Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki nem várja...

Van itt olyan aki nem várja mára, vagy május 20-ra?

Figyelt kérdés
Rossz előjel, hogy voltam kisebb görcseim, valószínű meg fog jönni, de nagyon reménykedem, valaki van még így?
2014. máj. 19. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, csütörtökre nem vártam, semmi tünetem nincs, vagyis csak ha nagyon be akarom képzelni. Ma teszteltem, szép egyértelmű nega volt, szóval nem tudom.
2014. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is teszteltem reggel, negatív sajnos. Kicsit fel vagyok fújódva, valószínű mert megjön. Nehezen viselem ezeket a csalódásokat.
2014. máj. 19. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tegnapra nem vártam, és nemrég negatív lett a tesztem. Nem érzek semmit, de ha nem jön meg, akkor 2 nap múlva újra tesztelek.
2014. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Én igazából kétesen állok hozzá. Egyéjszakásból lenne a baba (védekeztünk), de megtartanám (27 L), és már elterveztem, hogy mi hogyan lesz, GYED meg a munkahelyemen a napközi meg ilyesmik.


De persze annak még jobban örülök, ha negatív, hiszen így nincs vele gond, csak mindkettő jó lenne, és mindkét esetben fájna a szívem a másikért.:)

2014. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaj,de nem jó ezeket olvasni!

azt hittem mindenkinek pozitív a tesztje, aki hozzászólt!

én még várakozó állásponton vagyok!

2014. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma még nem jött meg de már nagyon feszül a hasam, nekem nem jött össze, majd jövő hónapban talán. Nehezen viselem hogy mindig reménykedem aztán semmi, még egy hónap. Ti mióta próbálkoztok?
2014. máj. 19. 21:24
 7/8 lukikata válasza:
Én 23-ra nem várom. Nem tudom mikor tesztelhetek leghamarabb!?
2014. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23-án érdemes tesztelned. Előtte feleslegesen, hiszen a halvány pozin csak felheccöli az ember magát, aztán csalódik.:/
2014. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!