Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltatok "barnázást"...

Tapasztaltatok "barnázást" beágyazódás időszaka alatt?

Figyelt kérdés

Több mint 1 hetem van még a nemvártig és enyhe barnázást tapasztaltam ma. Nekem ilyesmi soha nem szokott lenni.

Akik tapasztalták és baba lett belőle kb mikor tapasztalták ezt? Kérlek osszátok meg velem, mert nem tudom most mire gondoljak. Remélem nem valami fertőzés vagy betegség. Mert tudom, hogy beágyazódáskor nem minden esetben van barnázás.

Akiknek volt mit tapasztaltak?


Nagyon köszönöm!


2014. máj. 19. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovu utan volt 8.9.napon barnazas..(pentek,szombat) vasarnap semmi. Ma reggel megjott :/ biztos voltam benne h beagyazodas tunetek is megvoltak..minden klappolt :( ma pedig reggel mensi vart :( nagyon levagyok sulytva :(( majd talan a junius. Remelem neked beagyazodas :)
2014. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! Tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz!

Köszönöm a jókivánságot, és neked is sok sikert!

2014. máj. 19. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig barnázással kezdtem a menstruációt kb 3-4 napig szokott tartani. Akkor tudtam hogy sikerült összehoznunk a babát és terhes vagyok, amikor a nemvárt előtt 2 nappal 2 napig barnáztam (gyengén), aztán minden abbamaradt, se a barnázás nem folytatódott, sem a menstruációm nem jött meg.
2014. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első 2 kisfiunknál nem volt beágyazódásos vérzés vagyis barnázás. most viszont igen. peteérés utáni 9.napon reggel enyhe barnás valami a papíron pisilés után. 22 hetes vagyok, kislánnyal :)
2014. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10.dpo-n barnázás nem volt, sőt! Teljesen száraz voltam. Viszont nagyon erős alhasi görcsöm volt. Rosszabb, mint a mindjárt megjön érzés.
2014. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!