Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet? Van értelme?

Csináljak tesztet? Van értelme?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 35. napon. Hosszúak a ciklusaim, de most már esedékes lenne, a múlt hóban 33, előtte 34 napra jött meg. 4-én voltam együtt a párommal. Tervezzük a kistesót, szóval örülnék ha összejönne, de tán olyan szerencsém úgy sincs. :P Igazából azért tettem fel a kérdést, mert az első terhességemnél sem tudtam még ilyenkor, hogy már terhes vagyok, de voltak fura tünetek, amikből utólag rájöttem, hogy már azok a tünetek voltak. Viszont most semmi sincs. Van értelme annak, hogy tesztet csináljak? Tudom nem egyformák a terhességek, de csak lenne már vmi tünet (szagérzékenység, hányinger pl.), nem?
2014. máj. 22. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

4-i együttlét, plusz kb. 14 nap, az 18-a. 22-én igen, már jó eséllyel látni lehet valamit egy teszten. Én tuti csinálnék egyet.


Amúgy nincs két egyforma terhesség. Nekem sosem voltak terhestüneteim és van egy kisfiam :)

2014. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"de csak lenne már vmi tünet (szagérzékenység, hányinger pl.), nem?"


Dehogy!

Max. "mindjárt megjön érzés" tünetként. Amikről te írsz, később kezdődnek a legtöbb nőnél (~7. hét). Vagy te korábban 4-5 hetes terhesen már ezeket tapasztaltad?

2014. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az mondjuk, hogy nincs terhességtünet...számomra egy olyan dolog, hogy lehet, hogy volt neked is, csak nem figyeltél rá, vagy nem tudom. :D Én már így másodszorra kimondottan hegyezem az érzékeimet de semmi, az elsőhöz képest. :D No mindegy veszek egy tesztet, azátn uccu neki.
2014. máj. 22. 12:08
 4/8 A kérdező kommentje:
4-5 hetesen igen ezeket tapasztaltam, de mint írtam, akkor még nem tudatosult bennem, csak később. Ezen tapasztalatok alapján mondom azt, hogy most nem érzem magam annak, mert semmi ilyen nincs, de az is lehet, hogy most másképp jön ki rajtam, a fene se tudja. Jajj reménykedni nem akarok, vagyis már úgy beszélek, mint aki már az lenne...
2014. máj. 22. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is utólag tudtam meg,de mar voltak a kimaradt verzes elott is tuneteim!pl hányingerem lett a kocsiban éles kanyarokban reggel,mikor tusszentettem nagyon szúrt a hasam,a cigi füsttöl undorodtam!

Ennek ellenére a masodik babat sem éreztem meg,csak teszteltem.

Pedig ott is voltak jelek utolag visszagondolva.

Sok sikert!

2014. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Èn már akkor éreztem hányingert meg nagy étvágyat meg mielött eljött volna a mensire várt dátum. Késés 3 napján teszteltem pozitivat, bár nekem 28 napos a ciklusom. Amikor csináltam a tesztet akkor voltam 4+3 hetes. Sok sikert a teszthez, ird meg mi lett :) 11+6hkm
2014. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
teszteltél végül?
2014. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, délután teszteltem egy erős negatívat, x-epil-es teszttel. De nem vagyok csalódott. :D Majd talán legközelebb...nem hiába nincs semmi tünetem. ez van
2014. máj. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!