Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki évekig szedte a fogamzásgá...

Aki évekig szedte a fogamzásgátló nehezebben jött össze a baba? Meddig próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után sikerült teherbe esned? Okozott valami problémát a fog. gátló? Kivizsgáltattad magad?
2014. máj. 22. 14:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Menstruálok, igaz eddig 30, 31 és 34 napra jött meg. Nem tudok hőmérőzni, mert hol éjjel hol nappal dolgozom.
2014. máj. 22. 15:04
 12/25 anonim ***** válasza:

Szedtem vagy 10évig és kb 4-5 hónap próbálkozásra terhes lettem.

Nem hiszem hogy kevesebb lenne az esély a terhességre, sőt azt szokták mondani, hogy ahogy abbahagyja valaki, felszabadulnak a hormonok és sokkal nagyobb az esély a terhességre, sőt az iker terhességre is.

Nem vizsgáltattam ki magam, illetve nem tudom hogy érted ezt. Mikor abba hagytam a gyógyszsert elmentem rákszűrésre, kikértem az orvos tanácsát milyen vitamint ajánl. Ha az annak minősül akkor kivizsgáltattam magam :)

2014. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ha az a gyanud, hogy nincs peteérésed akkor cickafark palástfű teát igyad, de ezt írtam neked egy másik fórumban :) én ittam mert nagyon sokára jött meg, így valamennyire normalizálódott és hamar terhes is lettem.

ne add fel ilyen hamar, nem mindenki sőt éppen ez az , hogy szinte alig lesz valaki azonnal terhes.

Majd ha eltelik fél év egy év akkor érdemes utánanézni, akár a párodnak is, nála mi a helyzet.

2014. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ja még annyit, hogy az a 31-34 nap tök normális, pár nap eltérés nem nevezhető rendszertelennek.

Majd jön a baba ha jönni akar, hidd el.

2014. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és hogy igyam ezeket a teákat? Mármint mikor kezdjem el az egyiket és mikor a másikat?
2014. máj. 22. 15:43
 16/25 anonim ***** válasza:

7 evig szedtem fogamzasgatlot,ahogy abbahagytam kovetkezo mensi idejere pozitivat teszteltem.Eddig problema mentes a terhessegem,remelem nem orulok tul koran.

Ugy tunik eleg "termekeny" part alkotunk,az elso babank is elso probalkozasra fogant meg.

2014. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Rövid megszakítással, majd újrakezdéssel 7 évig szedtem a fog.gátlót. Nagyjából másfél évig minden tudatosság nélkül próbálkoztunk és nem jött össze. Aztán hőgörbéztem, figyeltem a nyákot és kiszámítottuk, mikor kell a cél érdekében együtt lennünk. A 10. hónapban sikerült, most már 32 hetes terhes vagyok.
2014. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9évig szedtem,bar 2xer abba hagytam 1xer 1évre utána fél évre,6hónapja teljesen abba hagytam,az elejétöl nem is védekeztünk de igyse jött még mindig össze:'(
2014. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

11 évig szedtem folyamatosan fogamzásgátlót, ebből 3 év Tri-regol, 8 év Femoden.

Abbahagyása után 3 hónapig óvszerrel védekeztünk, majd ezután egyből terhes lettem. Sem volt semmi gond, problémamentes terhességem volt.

2014. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De jó nektek:-( sajna én nem vagyok ilyen szerencsés:-(
2014. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!