Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki évekig szedte a fogamzásgá...

Aki évekig szedte a fogamzásgátló nehezebben jött össze a baba? Meddig próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után sikerült teherbe esned? Okozott valami problémát a fog. gátló? Kivizsgáltattad magad?
2014. máj. 22. 14:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

mikor elmúlik a mensturáció teljesen akkor idd a cickafark teát nap 3-szor 14 napit. a legjobb a sima zacsis mármint nem a filteres. ezt átszűrőd műanyag szűrőn, ne fémen állítólag a gyógynövénynek nem jó a fém, én vettem egy pici műanyagot a 100ft-osba erre a célra. aztán mikor letelt a 14 nap jöhet a palástfű tea ezt ihatod amíg meg nem jön én mondjuk hamarabb abba hagytam, de kb 1,5 hétig tuti ittam.

Nekem rendszertelen volt volt hogy 2 hónapig sem jött meg és ezzel beállt egész normálisra. Viszont ha neked tök rendszeres kb 31-33 nap lehet inkább nem kéne megbolygatni. Bár szeritnem gyógynövénnyel nem lehet ártani.

Amúgy nézd meg az egyszer nem védekeztek és becsúszott a babásokat akár a tiniket..... rögtön terhesek leszenek, egy nemvédekezéstől, miért ????? mert nem kattog az agyuk, hogy most van-e peteérésük vagy sem..... csak élvezik, ezért ne agyalj ezen. Pláne hogy most keztétek nemrég a projectet.

2014. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Milyen igazad van,aki nem akar,annak biztos össze jön,aki meg régóta vágyik rá,annak meg nem:-(
2014. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Közel 14 évig szedtem a fogamzásgátlót. Először néhány évig Tri-regolt, majd Trinordiolt, végül Lindynette-et. Abbahagytam októberben a gyógyszert, 3 hónapig óvszerrel védekeztünk, és február 6-a körül, valószínűleg a legelső alkalommal, teherbe estem. Majdnem 32 évesen, túlsúlyosan.

Szerintem is szerencse és talán genetika kérdése: én a gyógyszer mellett is többször maradtam állapotos, igaz, egyet sem kellett szerencsére művi úton befejezni, mindegyik magától elhagyott 3-4 hetesen.

Külön emiatt nem voltam orvosi vizsgálaton, a szokásos éves szűrővizsgálaton mondtam a dokimnak, hogy babát szeretnénk, elmondta mi vár rám, milyen vizsgálatokra kell majd menjek, és ennyi.

2014. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

En 9evig szedtem.nekem is elmaradozott a mensim.doki mondta h pihentessem.a masodik honapban osszejott.:-)

Ugyh nem vizsgaltattam ki magam.mar 4honapos a babam.egeszseges.orvosok azt mondtak nem okoz problemat.ezert is probalkoztunk.

2014. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
8 évig szedtem, 1 évig tartottam szünetet és utána a 2.próbálkozós hónapban terhes lettem.
2014. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!