Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratommal 4 honapja elunk...

Baratommal 4 honapja elunk nemi eletet. Az utobbi idobe megszakitasos modszerrel. Lehet-e baj? (a tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb 2honapja csinaltam tesztet negativ lett kesve jon meg 3 napig tart. Mindennapos hanyingerem van es szurkalo fajdalmat erzek a mehemnel.ingerultebb vagyok az utobbi idobe es hiztam is.kertem idopontot nogyogyaszatra de majd csak jovo honapba tudnak fogadni. Van okom felni vagy ez csak olyan "bekepzelem magamnak a tuneteket" dolog?
2014. máj. 23. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes, a megszakítás nem védekezés. Hány éves vagy amúgy?
2014. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Mért nem lehet felfogni, hogy a "kiveszi a farkát közben" az nem védekezés!

AZ ELŐVÁLADÉK IS TARTALMAZ MEGTERMÉKENYÍTÉSRE ALKALMAS SPERMIUMOT!



Orvoshoz húzzál el a héten, terhesség gyanúja esetén soron kívül fogadnia kell!



Addig is mormold az alábbi imát:

„Aki vétkezés nélkül szültél,

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!”

Annyit ez is ér.

2014. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, tesztelj újra minél előbb.

És ha már úgyis veszel terhességi tesztet, pár doboz gumit is dobálj a kosárba és aztán használjátok is.

2014. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan "szerencsés nyertes" vagy mint mondjuk én,hogy több éve próbálkozunk,mégsem jön akkor nem,de ha nincs gond,akkor bármelyik hónapban várhatod a gólyát!Egyik se jó..úgyhogy keress megfelelő védekezési módszereket.
2014. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem èrtem mièrt nem vèdekeztek? Nem lenne jobb tudatosan csinálni valamit, nem idètlenül? Mi jobb az hogy felnött ember módjàra gondolkodva vèded magad a nem,kívànt terhessègtöl vagy kaparás?? Miböl àllna orvoshoz menni felīratni tabit?
2014. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
100%
Megszakitassal csak akkor jo vedekezni, ha nem baj, ha megis becsuszik a baba. Egyebkent valasszatok mas, biztosabb modszert.
2014. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mi szükség erre. A barátod vett rá, hogy ez biztonságos? Nő létedre (és tegyünk hozzá, nem akarsz gyereket ebben a pillanatban) hogyan egyezhetsz ilyesmibe bele? Egy férfi sem tudja ezt 100%-osan kontrollálni, tiszta lutri az egész. Bármikor lehet baj. Vegyetek óvszert, vagy írass tablettát, és nem kell izgulni.

Egyébként meg vegyél most is egy tesztet vagy menj el orvoshoz. Addig úgysem nyugszol meg - ügyeleten biztos megnéznek, nem kell egy hónapot várnod.

2014. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17 eves vagyok en is ugyan ugy akartam az egyutt letet mint baratom ugyhogy nem vett ra semmire. Ugyeletre nem megyek tini nogyogyaszatrol elkuldtek azzal az indokkal hogy ok nem tudjak megallapitani a terhesseget ugthogy veszek egy tesztet.
2014. máj. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!