Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes vagy...

Adrienne88 kérdése:

Vajon lehetek terhes vagy esetleg bekaptam vmi bacit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 eves vagyok es mult honapban a menstruaciom utolso napjan lefekudtem a volt parommal,akivel nem vedekeztem. Ra ket napra a mostani parommal szinten lefekudtem,ami utan egy kis rozsaszin folyasom volt. Csutortokon kellett volna megjonnie,de egyenlore semmi es rautalo jeleket sem tapasztalok. Csak kb 2 hete eros folyasom van (nem kellemetlen szagu). Egyebkent is szokott lenni,de most azt hittem a menstruacio miatt ennyire eros. Elore is koszi...
2014. máj. 24. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem védekezel, mindig van esély a terhessegre.
2014. máj. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztél egyik estben sem akkor van rá esély. nekem is több volt a folyásom mikor ki derült hogy terhes vagyok. ennek már 13hónapja, de én szerintem most is az vagyok mert nekem is csütörtökön kellett volna megjönnie de semmi nyoma csak az hogy sok a folyásom.
2014. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen népszerű vagy a faluban, te lány:D A kocsmárossal nem feküdtél le védekezés nélkül?:D


És az új csávóval (aki szegény olyan helyre tette, ahol még más ondója lappangott) védekeztetek? Vagy vele sem? Mert ha csak az elsővel nem (aki pedig olyan helyre tette, ahol még vér volt, szegényke), akkor is van rá esély, de ha egyikkel sem, akkor még nagyobb.


Annyira izgi, mi van, ha olyan lesz, mint a kutyáknál, hogy mindkét apától lesz egy-egy kölyköd:D Vagy lehet, hogy kilencet fogsz szülni a lépcső alatt:D:D

2014. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy tesztet érdemes lenne csinálni és minden rosszindulat nélkül kiváncsi lennék ha pozi lesz mit csinálsz?
2014. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!