Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5hetes vagyok. Tegnap...

11+5hetes vagyok. Tegnap delutan ota par alkalommal vilagos barnás folyasom van. Utrigestant 6. dik hettol hasznalok. Mi lehet a gond? Ügyeleten nem nyugtattak meg. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

A dokim csak ma delutan fogad.


Magnerotot szedek napi 2ot.


Nem gorcsolok, de picit érzékenyebb a hasam.


2014. máj. 12. 07:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ügyeleten azt mondtak, hogy ilyen előfordul. A baba jol van. Szivverest hallottam. Crl 45mm.


Pihenjek es Ennyi.


Jo ez igy? Pont a kritikus első trimeszter vegen vagyok, felek nagyon.

2014. máj. 12. 07:28
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnos mi sem tudunk mast irni neked, mint hogy pihenj es bizz. Csak ezt lehet tenni. Nincs orvos, aki ennel tobbet mondhat/tehet. Tudom, h nehez ez a bizonytalan varakozas.
2014. máj. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Tapasztalat? 5-11. hetig vereztem tobbe-kevesbe. Kisfiam fel eves!
2014. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Valóban a bizonytalanság a legrosszabb. Ma nem megyek dolgozni, otthon maradok pihenni
2014. máj. 12. 07:49
 5/18 Mays ***** válasza:
Szia! Ilyenkor meg ajanlani szoktak a rutascorbint, nem csodaszer c vitamin alapu, de segithet kisebb verzesnel.
2014. máj. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Mays ***** válasza:
En még szedtem duphastont is, nekem a 8.-12.het kozott fordult elo kicsi barna valadek. Ezek utan rendben volt minden a terhesseg alatt.
2014. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mays ***** válasza:
Hogy vagy?
2014. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tegnap felhívott a dokim, hogy el kell mennie es ma menjek 5re. Ha a panaszaim nem mulnak el, akkor hivjam vagy menjek ügyeletre

Majdnem minden pisilés utan latom a wc papíron a barnás folyást, meg picit a tisztasagin (kb 10forintosnyi folt).

Rutascorbint kell meg pluszban szednem.


Pihenek és várok. Csak lassan tellik az idő.


Kedves, hogy erdeklodtel. Ma 5re megyek dokihoz, utana irok.

2014. máj. 13. 08:33
 9/18 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam, ha a panaszaim fokozodnak, akkor hivjam.
2014. máj. 13. 08:34
 10/18 Mays ***** válasza:
Probalj meg ne agyalni, bar tudom nehez. Nekem is volt ilyen a 8. Heten azt hittem ujra elveteltem, pedig mindenfele progi potlast kaptam. Hala Istennek minden jol alakult ezek utan most 3honapos. Meg annyit, h a 11. Heten is barnaztam egy picit. Kitartas!
2014. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!