Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nagyon problémás volt...

Akinek nagyon problémás volt a terhessége, leírná mi volt a gond?

Figyelt kérdés
Jelenleg 21 hetes kismama vagyok, a 2. fiammal, de nagyon problémás a terhességem, sajnos sok rossz leletem van. Az utolsó uh eredmények alapján rendben van a baba, de volt egy részleges lepényleválásom, ami miatt 2,5 hetes lemaradásban van a baba, félek, hogy nem-e károsodott agyilag a lepényleválás miatt, 5 hét volt mire visszatapadt. Van más is, aki ennyit szenved?
2014. máj. 21. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az első hetektől kezdve mindig volt valami. Kezdődött azzal, hogy többször is véreztem az első 10 hétben, amire kaptam a progi pótlást és veszélyeztetett lettem. Aztán jött a pozitív streptococcus, majd a vashiányos vérszegénység. 28 hetesen ismét vérzés, talán fertőzéstől, vagy gyulladástól, de nem tudni pontosan. Továbbá kiderült, hogy a babának aritmiája is van, ami lehet teljesen ártalmatlan dolog is és jó esetben kinövi a szülésig és lehet fejlődési rendellenesség is (erre azért pici az esély). Valószínűleg nem is engednek majd simán szülni, hanem császár lesz, de még bizonytalan a dolog. A 28. héttől kell CTG-re járnom a problémák miatt. Rettegek, hogy mi lehet a babával és nagyon várom, hogy kint legyen és kiderüljön, hogy egészséges. Nekem azt mondta az orvos, hogy ne aggódjak, mert valószínűleg kutya baja, de azért mindig ott motoszkál a kisördög, hogy csak ne mi legyünk az az 1-2%

Lepényleválással kapcsolatban szerencsére nincs tapasztalatom és nem is tudom, hogy ilyenkor mi várható. Orvos mit mondott? Jó egészséget kívánok és egészséges babát!

29 hetes kismama.

2014. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt Vérezgetés és görcsölés. Ami nem a terhesség miatt volt de eltörtem a lábujjamat 17 hetesen. 26 hetesen meg korházba kerültem mert 2 napig 39-39,6 fokos lázam volt és mindent kihánytam, fájt a vesém. Kiderült h vesemedence gyulladásom van. Ahogy nő a méhem elhajlott jobbra és elnyomta a baba a vesecsövemet, ezért nem tudtam tisztulni és elfertőzödött. Egyböl megműtöttek és becsöveztek, amit szülés után 1 héttel vesznek ki. Ezért a kockázati tényező a koraszülés és a hugyuti fertőzès... Most 29 hetes vagyok.
2014. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!