Lehet valami gond?

Figyelt kérdés
9-én kellet volna meg jönnie de nem jött meg, vártam 3 napot és ma reggel csináltam egy tesztet pozitív lett. De ugye tegnap még nem tudtam hogy az vagyok és este lefeküdtem párommal, 5 hetente jár haza és most tegnap kicsit erős volt semmi vér semmi nincs,de olyan furán érzem magam nem tom ki fejezni ezt az érzést fáj is meg nem is. Kicsit sokat ettem ma, lehet attól nem tudom. De állandóan azt érzem mintha jönne meg. Csak szerdán tudok orvoshoz menni. A folsavat mondták szedjem, el kezdjem vagy várjak egy orvosi vizsgálatig? volt egy vetélésem és kicsit félek.

2014. máj. 12. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond, ne idegeskedj ezen! Terhesség alatt megengedett a szex, csak nagyon ritka esetekben szokták megtiltani. A vitamin szedése mindenképpen ajánlott! Nyugodj meg, és boldog babavárást! :)
2014. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsen semmi gond. :) Szedj kismama vitamint, meg a folsavat, az orvosnak pedig jelezd, hogy volt már egy vetélésed, hogy jobban figyeljen.
2014. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat ! Kicsit meg nyugodtam, csak olyan hülyének érzem magam hogy nem tudom kezelni, de félek csak az van a fejembe.
2014. máj. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!