Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Pozitív...

Most akkor mi van? Pozitív teszt de hol a baba? Kérlek valaki segítsen elmagyarázni?

Figyelt kérdés
Április 26 volt az utolsó menszim.Két pozitív tesztem van és nem halvány hanem nagyon is erős.Kedden doki nem látott semmit.Uterus normál méret az endometrium 4mm apró folliculus de domináns nincs egyikben sem.Volt egy köztes vèrzésem 18 napra de az csak éppen valami.Aki érti,hogy mi lehet kérem magyarázza el!!!Méhen kivüli???Elvileg már 6hetes vagyok :(
2014. jún. 5. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
menj azonnal másikhoz, aki alaposan megvizsgál, ilyen esetben se sajnáld a pénzt
2014. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze megyek de ugye valaminek làtszani kellett volna?majd megìrom mi lett.
2014. jún. 6. 07:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Jelentkezz majd!
2014. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, még egy hetet várni kellett arra, hogy UH-n is látható legyen valami, és akkor is, csak először a petezsák látszott, szívhang még semmi, újabb hét után vált láthatóvá. Szerintem türelem.
2014. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Voltam dokinàl azt mondta làt valamit méhen belül szerdân menjek vissza.köszönöm mindenkinek!
2014. jún. 6. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!