Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után hanyadik...

Pozitív teszt után hanyadik héten érdemes menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, nem görcsölsz, nem vérzel/barnázol, akkor a 6-7 hét között, akkor már nagy valószínűséggel lesz szívhang is.
2014. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Én a hét elején teszteltem pozit,és jövő hét pénteken megyek orvoshoz,akkor leszek 5 hetes. Nem várok,mert ilyenkor már lehet látja a petezsákot,és ki tudja zárni a méhen kívülit...ez végett nem halasztom későbbre.

Gratulálok!

:)

2014. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 5 hetesen teszteltem, 6. héten mentem dokihoz. másnap hivott uh-ra, már látszott a petezsák, és szívhang is volt! :)
2014. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor 2 hetet minimum várnom kell. Ez ami hosszú lesz! Köszi a gratulációt :-)
2014. jún. 6. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nehéz, én kivártam a hetedik hetet, mert mindenképp akartam embriót látni. :) Ha méhen kívüli, azt úgyis megérzed mert nagyon fáj. Amikor ott volt a baba és meg lehetett állapítani hogy hogyan fekszik, és látszott a szívdobogás, akkor már nagyon örültem neki hogy nem mentem el 5-6. héten, hogy aztán 8-9. hétre hívjanak csak vissza kontrollra, és addig semmit ne tudjak a babáról.
2014. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt h fáj ha méhen kivüli? Milyen fájdalmat kell érezni?
2014. jún. 6. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

A méhen kívüli terhességnél olyan erősek a görcsök, hogy összegörnyedsz, felkelni sem bírsz. Ne parázz, apró szurkálások kisebb görcsök teljesen normálisak a terhesség alatt (nyúlnak a méh tartószalagjai, azt lehet így érezni) szóval tényleg várj legalább 2-3 hetet az orvossal.

Boldog babavárást!

2014. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. 3 hetet várok. köszönöm :-)
2014. jún. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!