Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy sok fiatal...

Miért van az hogy sok fiatal az előváladéktól, sőt az újról került spermáról is terhes lehet, míg nagyon sok felnőtt többszöri próbálkozásra sem tud teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nemrég beszélgettem keresztanyámmal is és azt mondta 2 hónapig próbálgatták kb mire végre teherbe esett..
2008. júl. 30. 19:14
 1/3 anonim válasza:

hát én arra tudok gondolni hogy : "mindig mást kapsz mint amit szeretnél"... a fiataloknak még az a legnagyobb félelmük h nehogy teherbe essenek..meg hát még nem is olyan tapasztaltak mint az idősebbek.

A felnőttek meg már azon izgulnak h legyen gyerekük ..így meg már nehezebben jön össze...

2008. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát,tök jó a keresztanyádnak hogy olyan gyorsan teherbe esett!bárcsak nekem is sikerült volna ennyi idő alatt!az első válaszolónak igaza van!én például nagyon szeretnék,és mégsem sikerül!aki pedig fél,az megkapja!tudod,nincs igazság...
2008. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel a "tiniknek" a szervezetük sokkal egészségesebb mint "felnőtteknek"

Ezért is akár könnyebben teherbe tudnak esni.

Egy felnőtt szervezet sokkal több mindenen keresztűl ment mar mint egy tinié.

De ez akár .. épp a fiún is mulhat hogy milyen minőségű.. a spermája

2009. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!