Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szórakozik a szervezetem? A...

Szórakozik a szervezetem? A ciklusom 8 napján volt peteérésem, ezt már eleve nem értem.

Figyelt kérdés
Rá pár napra este annyira szúrt a hasam alja, hogy még életembe nem éreztem ezt és elkezdett fájni a mellem, mostanra már annyira fáj, hogy nem bírok hasom aludni. A melleim mintha nőttek volna, vagy be vannak durranva és van rajta 1-2 ér, amit még sose láttam. Mi lehet ez? 10-én lenne esedékes a mensim.
2010. jan. 2. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
11 hónap után, a ciklusom 8 napján volt peteérésem, ekkor estem teherbe. Előtte mindig a 14. napon volt. Rá két hétre már feszültek a melleim...
2010. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a ciklusod 8. napja hányadikán volt?

Ahhoz képest kell a 14 napot számolni akkorra ne várd.

Bocsánat ha ezzel már tisztában voltál.

2010. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jól hangzik!!! Szerintem nyugodtan szórakozhat a szervezeted, ha ez kell ahhoz, hogy babás légy! :D

Majd írd meg hogy mi lett. Nagyon sok terhes kismamától hallottam már, hogy úgy feszül a mellem, hogy nem bírok aludni rajta.... :)))

2010. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én annyit javasolnék hogy mihamarabb csinálj tesztet.Nekem is pár hónapja pontosan 8.án volt peteérésem, előtte ilyen hőleesést nem is tapasztaltam előtte és azóta sem.Rá pár napja iszonyatosan fájt a hasam.Aztán mikor meg kellett volna jönnie nem mertem tesztelni mert úgy gondoltam negatív lesz.Sajnos aznap kórházba kerültem mert lázas lettem ez volt pé. után 14 nappal.Sajnos megállapították hogy méhen kívüli terhesség.E kb 6 hónapja volt azóta kiderült hogy az egyik petevezetőm el van szűkülve és a babó azóta sem jön.Nem akarlak megijeszteni, de ha letelt a 14 nap pé után csinálj tesztet.nekem is pisiből csinálták a kórházban és pozi lett.Azt mondják a méhen kívülit hamarabb kimutatja csak nem olyan erősen mint ha méhen belül van.



Szurkolok hogy nehogy hasonló cipőben járj mint én!Majd írd meg mi lett!

2010. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit "rálazultál" mostanság a témára. Nem lehet? Vagyis hogy kicsit lejjebb adtad magadban ezt a témát. Érted mit akarok ezzel?

Mert nekem mióta mérem a hőm, mindig min. a 19. napon volt ovum, majd a 21, 22, 24. napokon. Egyre kitolódott.

Ekkor (dec-ben berágtam,hogy elég ebből), miután ÚJRA megjött, elkezdtem lelazulni :), mással kezdtem foglalkozni,még a hőmet sem akartam mérni, csak ovu felé,hogy azért tudjam, mikor lesz pontosan.

Véletlenül megnéztem 15.napon, hogy nagyjából hol járok és képzeld! Utolag kiderült, hogy akkor volt ovum. Még soha olyan korán!!!

Most pedig szúrkolok, hogy sikerüljön. még egy hét...

Szúrkolok neked is!!!

Jah, előző terhességnél 10 nap után annyira feszult a mellem,hogy elviselhetelen volt hetekig!!!

2010. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg 30 naposak voltak eddig a ciklusaim és mindig a 15 v 16 napon volt peteérés. Azért nem értem mi volt ez. A ciklusom 8. napja december 18. volt. Köszönöm a válaszokat! Drukkolok Nektek!
2010. jan. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!