Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már a Gynevac...

Hallottatok már a Gynevac injekció kúráról?

Figyelt kérdés
Leírom a sztorimat, hátha segít valakinek. Kb.19 éves koromtól kezdődően többször is petefészek gyulladásom volt, több orvosnál is voltam, hosszas kezeléssel sikerült az egyiknek kikezelnie, de azt mondta, hogy nagy a valószínűsége,hogy nehezen fogok teherbe esni (a bal petefészkem inaktív, a gyulladások meg a jobb oldalit érintették). Kikezelt a doki, de szinte 2 hetente összeszedtem valami bacit, gombát...Egyszer egy gyógyszerész ismerősöm ajánlotta nekem a Gynevac injekció kúrát (nála bevált!).Ezt az injekciót izomba kell adni (nem épp kellemes) 5 hétig hetente egyszer+egy emlékeztetőt. 2 évig védettséget ad, akkor kell ismételni. A kúrát követően (ez volt 8 éve)mintha elvágták volna a nőgyógyászati problémáimat. Csak a 3-4 havonkénti kontrollra jártam nőgyógyászhoz, nem volt semmi gond. Tavaly, mielőtt elkezdtünk babáról gondolkodni a párommal beadattam az injekciókat és láss csodát, idén, kb. egy hónappal az első babás próbálkozásokat követően teherbe estem.A dokim is meglepődött. Most 38 hetes vagyok, és semmilyen bacit, gombát nem szedtem össze a terhesség alatt. Ezt csak azért írtam le, mert egy próbát megér, ha valaki hasonló problémákkal küzd.
2010. jan. 3. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Én nem ismételtem, nem volt rá szükség.
2010. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ez mennyibe kerül? Hol lehet megvenni?
2010. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam én is, érdemes olvasgatni: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem már nőgyógyász is, meg háziorvos is felírta, receptköteles. Nem tudom már, hogy mennyibe került. Nekem megérte, mert az évek alatt horribilis összegeket elköltöttem nőgyógyászra, gyógyszerekre, meg kúpokra.

Az az egy baj, hogy 5 db ampulla van egy dobozban, viszont az emlékeztető a 6. Nekem a nőgyógyászom vásárolt egy dobozzal és abból adott el nekem, meg a többi páciensének 6.-at.

2010. jan. 3. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is el szeretném kezdeni adatni, már ebben a hónapban.Egy ismerősöm most adatja magának, de ő 10 adagot kap a párjával együtt, és kb 20ezer a 10 injekció, ami 10 hetet jelent.
2010. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem a háziorvos írta fel, de már több éve. Akkor az 5 db 4-5000 Ft volt.
2010. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!