Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy probléma esetleg...

Pajzsmirigy probléma esetleg okozhatja, hogy hiába próbálkozunk, mégsem jön a baba?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés, de mivel már van egy fiunk, egészségesek vagyunk, nemrég ez jutott eszembe. Még nem voltam orvosnál, de nagy valószínűséggel pajzsmirigy-alulműködésem van (édesanyámnak is van, és a dokijának mutatott egy képet rólam, és a nyakamról azt mondta, hogy valószínűleg nekem is van ilyen problémám).

Szóval azt olvastam, hogy a hormonháztartást is nagy mértékben befolyásolja, s ebben az esetben sokkal kevesebb hormont termel a szervezet. Már egy éve próbálkozunk, mégsem sikerül teherbe esni.

Esetleg ez lehet az oka?


2008. júl. 31. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, ez sajna tényleg lehet oka annak, hogy nem jön a baba! Menj el nődokihoz, ő a vérvételből kideríti.

meg a párodnak sem ártana egy vizsgálat! sok sikert!

2008. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet ennek az oka.Mivel első terheségem után nekem is pajzsmirigy alultermelésem lett.Az orvos azt mondta lehet baba,de nehezebben.Mi a lányunk születése után se védekeztünk/4 éve/.Azota se jön a baba.A pajzsmirigyem igaz beállt,de még szednem kell a gyógyszert.
2008. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
IGEN!Valószínü ez minden baj okozója!Én tudom!2002 ben szültem.Rá két évre kivették a pajzsmirigyemet.(alulmüködés).Azóta eltelt 6 év,és semmi.Menszesz azóta nagyon kevés .teljesen felborult a hormon házt.Menj orvoshoz,én nem így tettem,vagyis nem idöben.Lehet azóta már lenne másik babám.Hátha gyógyszerrel tud segíteni.Kitartás
2008. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!