Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért jön anak össze a baba...

Miért jön anak össze a baba aki még nem tervezné?

Figyelt kérdés
kapásból tudok 5 olyan ismerősömet aki biztos nem figyeli az ovuját és hopp becsúszik a gyerek :/ van köztük egy 45 éves kismama is
2014. jún. 20. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
negyedik sok esetben a fiatal kortól fogamzásgátló szedés sem előny
2014. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
6 ev utan estem teherbe, 10 hos a lanyunk. Mult honaptol nem vedekezunk , mert hogy ugyis megint evekig fog tartani, az anatomiai eltereseim miatt. Erre teherbe estem az elso alkalommal. Valami sorsszeruseg is van ezekben a dolgokban, nem csak gorcs. Nekem elvileg nem is lehetne gyerekem.
2014. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
lehet igen rágörcsölök a témára :( de a 45 éves kismamának van 3 felnőtt fia és van az ismerösök közöt aki télen egyáltalán nm védte a derekát mert van ott egy tetoválása és hát persze mutogatni kell azt... az élet igazságtalan igen hát ez van sajnos :(
2014. jún. 21. 09:16
 14/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem h jogod van ítélkezni.sajnálom h neked még nem jött össze,de attól még nem kell mástól irigyelni a boldogságot.ugyanis ahogy nálam sem volt betervezve,az első pillanattól imádom.és ahogy megcsináltam a tesztet azonnal eldobtam a cigit itt meg hányan vannak akik tervezték és mègsem tudnak tőle megvállni...
2014. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas,hogy azért,mert neked nem jön össze,irigykedsz,ilyen hozzáállással,hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is én nem csodálom,hogy nem jön össze.Nézd mi egyszer nem védekeztünk és terhes lettem,másodszorra 2,5 évig megszakítással védekeztünk és pozitív lett a tesztem,bár ekkor elvetéltem de tudtam,hogy mindennek meg van az oka annak is,hogy tervezetlenül jön,annak is ha tervezgetnek tesztelgetnek görcsölnek és nem jön össze.Hiába hiszik sokan ez nem teljesen az ember döntése,pláne nem a tervei alapján működik. Ne görcsölj rá,foglalkozz mással és össze fog jönni, ha minden rendben van veletek.
2014. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igazsàgtalan??mi pl.kèsöbbre terveztük egy èvvel előbb jön ès màr most imàdom ugyan úgy mintha remegve vàrtam volna mint sok kismama!!tudod attól mèg nem igazsàgtalansàg mert neked nem jön össze neked is összefog mint mindenki màsnak de ne irigykedj attól nem leszel előbb terhes!kívànom,h mielőbb sikerüljön!
2014. jún. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!