Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, terhes vagyok?...

Mit gondoltok, terhes vagyok? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés
A párommal a ciklusom 8. napján együtt voltunk és a 11.12. és 13. napon is jelentkeztek nálam az ovu tünetei. Védekeztünk, de kijukadt a gumi, és biztos vagyok benne, hogy valamennyi került belém. Mivel a peteérésem eddig mindig pont a 14-15. napon szokott lenni, ezért nem izgultam, de mivel kicsit előbb lett valamiért, most már kicsit félek.
2010. jan. 3. 21:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

:D

Remélem most már megnyugodtál! Ráérsz jövőhéten csinálni egy másik tesztet, ha az megnyugtat téged.

2010. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
55%
nem leszólni akartalak,tök normális hangnemben írtam szerintem.Csak annyit mondtam,hogy előbb tájékozódj kicsit,mert nem arról döntesz,hogy veszel e egy fél kiló krumplit,vagy se.
2010. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Tájékozódtam eleget, hidd el, csak arra nem készültem fel, hogy ez lesz, mert még nem terveztük. A tájékozódást olyannak kéne mondani meg az ilyeneket, akik pl 14-15 évesen már fűvel fával... és közben ők meg tényleg semmit sem tudnak. Meg most az, hogy maradt egy kis üres folt a "tudásomban" nem akkora dolog, hogy egyből tudatlannak keljen nézni. Amugy azt tudtam, hogy avn 72 órás tabi, de nem tudtam, hogy honnét lehet beszerezni és tulképpen idegességemben eszembe se jutott, csak olyankor mikor már mindegy lett volna.
2010. jan. 10. 15:35
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a nőgyógyászod és irass fel fogamzásgátlót!
2010. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem lehet, nem szedhetek, már rákérdeztem az ilyenre. Refluxom van és arra szedek olyan gyógyszert, amitől hát az az igazság, hogy elég gyakran megy a hasam... És amíg ezt szedem, amíg nem gyógyulok meg, addig felesleges a fogamzásgátló, mert így nem lenne meg a hatása (nőgyógyász mondta).
2010. jan. 10. 18:07
 26/28 A kérdező kommentje:
És ez sajnos egy fél év még biztos meg lesz, mert elég súlyos...
2010. jan. 10. 18:08
 27/28 anonim ***** válasza:
Biztos terhes vagy
2010. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, de már nem aktuálisXD
2010. jan. 11. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!