Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után mikor probálkozt...

Abortusz után mikor probálkoztatok újra a babával? Kivártátok a 6 hónapot?

Figyelt kérdés
Mikorra sikerult a baba hány hónapnyi próbálkozás után után?
2010. jan. 4. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hinném,hogy abortusz után gyereket vállalnék egy ideig,hiszen pont azért volt abortusz,nem?
2010. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Missed ab miatt volt gondolom. Nekem 3 hónapot mondtak várakozásnak, és utána össze is jött.
2010. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gondolom ez missed abortusz volt...
2010. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, missed abortuszra gondolsz. Nekem a doki mindkét esetben 3 hónap kihagyást javasolt, az első után azonnal megfogantam, amint lehetett és egészséges csodaszép babám született. Kistesót is szerettünk volna, de sajnos nem sikerült, ismét elvetéltem, és bár már lejárt a türelmi idő, úgy tűnik ebben a hónapban sem sikerült. :(
2010. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első, szerintem a kérdező nem abortuszt akart írni hanem missed abot. Nekem júliusban volt, és nem kellett volna kivárni a 6 hónapot azt mondta a doki, de a szervezetem máshogy gondolta, és pont ma tesztetem pozitívat 5 hónap múlva. De amúgy a 6 hetes kontrolon dől el minden hogy mikor lehet újra próbálkozni. Az én dokim akkor azt javasolta hogy várjak még 2 mensit és utánna lehet próbálkozni.
2010. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat ! Mi szeretnénk babát tobb mint 1,5 évet probálkoztunk. Elmentem dokihoz a torlet baktériumot mutatott ultrahang terhességi teszt semmit. Nagyon eros antibiotikumot kaptam és miután kiszedtem derult ki terhes vagyok! Egy világ dolt ossze bennem és nem tudott senki se választ adni mit okozott a pici szervezetében de ezt az antibiotikumot nem ajánják az elso trimesterben mivel okozhat rendellenességet.
2010. jan. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!