Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten keresek egy meddősé...

Budapesten keresek egy meddőséggel foglalkozó kórházat. Hova menjek?

Figyelt kérdés
A Kaáli és egyebek kizárva mert már arra nincs pénzünk.Eddig magán dokihoz jártam,de már nem tudunk ennyit fizetni.Szóval ahol tb alapon vagy ilyesmi kórházat keresnék.A sotéról már hallottam,de nem tudom,hogy ott is ki a jó orvos.Előre is köszönöm,ha valaki segít mert már hosszú ez a 3 év.
2008. aug. 1. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a Kaali is tb alapon megy, ott is "csak" a gyogyszereket kell megfizetni, mashol is ennyibe kerul a meddoseg kezeles :(
2008. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a Szent János Kórház Budai Meddőségi Központjába jártunk.Ott minden ingyen van, persze a gyógyszerek nem, de ott is felajánlja a doki, hogy olcsóbb vagy drágább injekciót szeretnél.Ami olcsóbb, az se rossz(nekem pl. az használt), csak azt bonyolultabb beadni, azért került kevesebbe. Hidd el, jobban jársz, ha ilyen profi csapattól kérsz segítséget, mintha magánorvostól, ez is tapasztalat!

Sok sikert, ha szükséged van még segítségre, írj nyugodtan!

16 hetes kismama

2008. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Azt tudom,hogy a gyógyszerekért fizetni kell csak a többire kevés a keret.És ha elmegyek egy meddőségibe akkor ott újra kezdenek minden vizsgálatot?Csak azért kérdezem mert már 9 hónapja folyamatosan uh-ra,vér vételre járok és persze gyógyszert szedek.Mennyire kell előröl kezdenem az egészet?
2008. aug. 1. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha bejelentkeztek, és választasz orvost, az első konzultáción el fog mondani mindent.Elviszitek a papírjaitokat, de valószínű újra csináltat mindent.De ez jó!Mi rossz spermaeredménnyel(elkeseredve) lombikra mentünk, újra megnézték, és normális volt a férjem eredménye, így várunk inszeminációs babát!

16 hetes kismama

2008. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!