Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsen keresek egy meddöséggel...

Pécsen keresek egy meddöséggel foglalkozó korházat. Hova menjek? Vagy Kaposváron? Ki hova járt?

Figyelt kérdés

Már megvolt sok vizsgálat nálunk.A páromé is.Egyikünkel sincs baj.Most pécsre kéne mennünk de nem tudjuk hová.És Kaposváron van ilyen?Hova érdemes menni?És elmondanátok hogy mikor pécsre mentetek miket csináltak?És hogy volt e lombik..meg ilyesmik.És tudnátok valami elérhetöséget adni?Vagy dokinevet és korgáznevet?Már 2éve probálkozunk.

Nagyon szépen megköszönném!


2010. márc. 25. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pécs, POTE, Édesanyák útja, a lombik program vezetője Dr. Mánfai Zoltán, a programra bejelentkezés a 06-72/536377 számon, Renátánál.
2010. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segitségedet.

Ti akkor voltatok itt már lombikon?És sikerült?

Ha elmegyünk akkor csinálnak ujra vizsgálatokat?

És lombikra sokat kell várni?

Most 2honapig még probálkozunk mert most volt laparom,és utánna a lombik azt mondta a nögyogyászom.

Bocsi hogy ennyit kérdezek de nincs senki aki ezeket elmondaná nekem,föleg nem olyan aki pécsen volt.

Köszi.

2010. márc. 25. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm a segitségedet.

Nincs mit!


Ti akkor voltatok itt már lombikon?És sikerült?

Igen, többször is, 3 gyerekem van, mindegyik lombik. Mánfai csinálta :-))


Ha elmegyünk akkor csinálnak ujra vizsgálatokat?

Attól függ. Megnézia papírokat és eldönti, hogy mit kell újra csinálni. Megvan, hogy mi milyen régi lelet lehet, meg kellhet esetleg más is.


És lombikra sokat kell várni?

A programba bekerülésre (első konzultáció) kell várni. Ezért javasoltam, hogy kérj időpontot telefonon most, úgyse kapsz 2 hónapnál előbbi időpontot, így pont jó lesz neked.


Most 2honapig még probálkozunk mert most volt laparom,és utánna a lombik azt mondta a nögyogyászom.

Bocsi hogy ennyit kérdezek de nincs senki aki ezeket elmondaná nekem,föleg nem olyan aki pécsen volt.

Köszi.

Kérdezz bátran. De tényleg telefonálj szerintem és akkor nyugodt lehetsz.

2010. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mármint erre akérdésre válaszolva javasoltam: Sok a várakozási idö a lombikra? Mi pécsre mennénk.

Gondolom, ez is te vagy...

Ha nem, akkor keress rá, ott javasoltma, hgy be kell jelentkezni telefonon.

2010. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!