Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki az aki mindennél...

Lányok! Ki az aki mindennél jobban vágyik már egy babára? Amíg nem jön össze biztassuk itt egymást.

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek írjátok le mióta próbálkoztok, voltatok-e orvosnál...
2010. jan. 4. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En hala a Joistennek,epp 5 honapos fiumagzatomat hordom a szivem alatt,de egy baratnom sajnos 3honapja probalkozik,es semmi.En azt tanacsoltam neki hogy mennyjenek el orvoshoz es vizsgaltassak ki magukat hogy kivel van a baj.Aztan igy konnyebb megoldast talalni.Mivel nekem mar 2-ik baba lesz,ha tehetnem a petefeszkemet felajanlanam egy olyan nonek aki nem szulhet.Adni orom:)
2010. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked a picihez. 3 hónap még nem sok idő, biztos hamarosan összejön nekik. Igazán szép tőled, amit a barátnődért tennél.
2010. jan. 4. 21:51
 3/17 anonim ***** válasza:

A 3 hónap, az egyáltalán nem hosszú idő. Azt mondják, hogy az 1 év próbálkozás is teljesen normális. Azután kell csak orvoshoz fordulni.

Mi több, mint 3 éve próbálkozunk. A vizsgálatok alapján mindketten rendben vagyunk, mégis túl vagyunk már 5 sikertelen inszemináción, most készülünk a lombikra.

2010. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21:54-es vagyok. Ti mióta próbálkoztok?
2010. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én már mindennél jobban szeretnék babót, de még várnom kell március végéig, mert áprilisban lesz az esküvőnk és ezt tűztük ki célul. De már nagyon nem bírom. Sajnos munkám sincs, de igazából már bármit elvállalnék, csak most nagyon rossz a munkaügyi helyzet... Már alig várom, hogy a kezembe tarthassam az én gyönyörűségemet. :)
2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk az 1. baba 2 év volt, most hagytuk abba a védekezést és reménykedünk, hogy nem kell meddőségi központontot és egyéb kellemes dolgokat megjárnunk, míg sikerül a 2-dik. :(
2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi 1 éve próbálkozunk.Novemberben voltam orvosnál, kiderült nincs peteérésem, kaptam clostit, lett is 3 szép tüszőm, baba sjnos nem.Decemberben is orvos, és minden gyógyszer nélkül lett peteérésem:-) Ha most is megjön,kapok rásegítőt.
2010. jan. 4. 22:01
 8/17 A kérdező kommentje:
2 év, 3 év?!Kedves válaszolók, akkor én elbújhatok az 1 évemmel.Kívánom,hogy minnél hamarabb sikerüljön nektek.Utolsó neked meg gratula a már meglévő picihez:-)
2010. jan. 4. 22:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi több, mint 3 éve próbálkozunk, túlvagyunk 1 sikertelen lombikon, a másodiknak most várjuk a végkifejletét, hogy sikerült-e...

Idegörlő, kimerítő, lélekszaggató évek vannak mögöttünk:(

2010. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi 14 hónapja próbálkozunk, már a 3. hónap után elmentünk kivizsgálásokra, minden rendben elvileg, mégsem jön a baba:( már 2 sikertelen inszemen vagyunk túl. Kezdem feladni. Talán örökbefogadunk...
2010. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!