Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ki az aki mindennél...

Lányok! Ki az aki mindennél jobban vágyik már egy babára? Amíg nem jön össze biztassuk itt egymást.

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek írjátok le mióta próbálkoztok, voltatok-e orvosnál...
2010. jan. 4. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi 12 hónapja próbálkozunk, én a jövő hónapban megyek orvoshoz, páromnak már csak az eredményéért kell visszamennünk 2 hét múlva. Olyan elkeserítő minden hónapban csalódni, és igazságtalan, hogy az, akinek nem kellene persze teherbeesik aztán meg elveteti. Mindkettőnknek jó állása van, saját házunkban lakunk, már tényleg csak egy baba hiányzik az életünkből, de ő már nagyon. :(
2010. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nekem 2 hónapja volt missed abom,sajno!!Hülye volt az orvosom,egy kicsit bevéreztem ami másnap reggelre elmúlt,de az orvos azzal kezdte hogy készülödjek a mütéthez.az abortus megvolt haza jöttem és rá 4 napra ömlött belölem a darabos vér.aznap este egy jó 2cm es darab távozott belölem,bementünk az ügyeletre ahol közölték hogy van még bennem kb ugyan ekkora valami ami ha az ergem cseptöl nem távozik 2 nap múlva akkor újra kaparás.na hát ezt én nem hagytam elmentem pestre orvoshoz ahol megvizsgáltak és azt mondtak nincs semmi gond a vérvétel eredménye mikor megjött akkor volt a gond mert sok volt a hcg szintem,na ezt nézték 2 hétig heti 2szer.rá 1 napra még 2cm es valami jött ki belöllem. mikor utánna közölte velem a doki hogy holnap reggel étgyomorra menjek mert sajna újrakaparás!Rohadtul elkeseredtem mert mit akarnak kaparni ha nem látnak semmit,a hcg szintem folyamatosan csökkent.na ezt is meguntam bejelentkeztem egy kerepesi dokihoz elmentem hozzá azt mondta nem lát semmi rosszat panaszom sincs.kaptam norcolutot hogy megjöjjön és ha pici apró rész is van bennem ez kitisztít 7 napig szedtem december10.én 2napig barna folyásom volt megijedtem hogy ez már nem lehet igaz,megint elmentem a dokihoz azt mondta minden rendem csak azért volt ennyi vérzés mert csak ennyi nyálkahártya épült fel.azt mondta nem lenne nagy baj ha terhes lennék megint.most januárra várom a mensit valamikor 10.ke körül de sajna nem tudom pontosan mert nem mensiztem szeptember 20. ka óta.mivel a doki azt mondta nem lenne baj ha terhes lennék igy mertünk próbálkozni dec24.töl remélem hogy már nem fog januárba megjönni.szóval én itt tartok,tudom hogy hosszú volt a mondókám csak azért írtam le mert én nem próbálkozok hónapok évek óta de nekem már ez is sok.
2010. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi a harmadik babát várjuk sikertelenül pedíg minden oké velem és a párommal.Az előző terhességeimet észre sem vettem.....most pedíg valamiért nem sikerül.Egyébként 1 éve próbálkozunk.

Mindenkinek katartást kívánok és fel a fejjel!

2010. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagyunk egy páran akik már nem bírják... :(((
2010. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már nekem is motoszkált a fejemben. Azon gondolkoztam ,hogy normális vagyok-e, mert van két egészséges gyerekem. Egy kislány, aki 8 éves és egy fiúcska, aki 15 hónapos. Mikor a kicsi 9 hós volt, szoptatás és megszakításos sex mellett terhes maradtam. Meglepi baba volt és bár féltem egy kicsit a kis korkülönbség miatt, nagyon vártam a 3. babánkat. Sajnos a 20. héten nem volt szívhangja. Ennek most már 8hete, de én mindennél jobban vágyok ismét egy babára. Bár az eszem azt súgja, hogy a kicsi még nagyon anyás és várjunk még, a szívem meg azt, hogy

- hahó, már a jövő hónapban lehet próbálkozni, essünk neki és legyünk végre nagycsaládosok. Minden nap olvasom ezt az oldalt és együtt sírok a + tesztesekkel és sajnálom könnyes szemmel azokat, akiknek nem síkerült. Addig is tornázni kezdtem és fogyózok egy kicsit, hogy a 3. baba előtt rendbe szedjem egy kicsit magam. És közben folyamatosan viaskodik az eszem és az agyam.

2010. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én mindennél jobban vágyom rá!

El sem tudom képzelni, hogy valaha két csíkot lássak a teszten, az maga lenne a gyönyörűség!

Még csak fél éve próbálkozunk, és most fogjuk kivizsgáltatni magunkat. Tudom, hogy ez még nem olyan nagy idő, de ha valami baj van, jobb minél hamarabb megtudni. Ezzel is rövidülhet az idő, amit a babára kell várni.De sosem szabad feladni, sok olyan történetet hallottam már, hogy sok-sok év után, kezelések,lombik után spontán jött össze a baba!

Bízzunk a mihamarabbi gyermekáldásban!!!

2010. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14 hónapja várjuk a pozitív tesztet, hiába :(. Most folynak inszemhez a vizsgálatok, febr. elején lesz au inszem ha minden jól megy. Pco-s vagyok, túl már egy lapar műtéten. Gyógyszer nélkül mensim sincs. Elég elkeserítő :((((
2010. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!