Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog, hogy 21...

Normális dolog, hogy 21 évesen mindennél jobban szeretnék egy kisbabát?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt a barátommal,és hiába vagyok ennyire fiatal,egyre többször gondolok arra,hogy szeretnék egy kisbabát. Neki nem merem mondani,nem hinném,hogy mostanában tervez ilyesmit :( Túl korai lenne ez még,és ezt én is tudom,de sajnos nem tudok másra sem gondolni.
2010. febr. 15. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hm kb. ugyanebben a cipőben járunk :) én is 21 vagyok ill. leszek márc. 19 én :) mi 5 éve vagyunk együtt :) és nagyon szeretnék kisbabát és pár napja fölhoztam ezt a páromnak és ő örült neki :) ugyhogy szerintem próbáld meg te is! :)
2010. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
én 19 leszek és 5 hetes terhes! bocs hogy pont én írok akinek összejött már. én is így voltam mint te. nagyon fiatalon akartam picit mert szerettem volna fiatal maradni mellette mikor felnő. az anyukám 54 éves és mikor kislány voltam nem volt olyan jó vele játszani... talán a kora miatt és én ezért szerettem volna ilyen korán. ennek ellenére a legjobb anya és ő is várja a babát. azért akarjátok most ennyire mert a testetek most van a legjobb korba. fiatal még a szervezetetek... lányok sok sikert!!!
2010. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom,kicsit félek attól,hogy mit szól hozzá.Félek a visszautasítástól.

Sajnos az is nehezíti a dolgot,hogy anyagilag nem állunk úgy,hogy egy kisbabát bevállalhassunk.Én még tanulok,nincsen jövedelmem.Tudom jól,hogy felelőtlenség lenne egy kisbaba,ezért nem is erősködöm.

Csak úgy szeretném :(

Azért is tettem fel a kérdést,mert ez a dolog csak mostanában kezdett foglalkoztatni,és egyre többet gondolok rá.Nem tudom hova tenni a dolgot ilyen fiatalon,de akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel a problémával.

Sok sikert a babaprojekthez,szurkolok,hogy összejöjjön :)

2010. febr. 15. 19:29
 4/22 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak gratulálok és jó egészséget kívánok neked is és a picinek is :)

Egyébként ritkán szóba jön ez a dolog anyukám és köztem,és ő is azt mondta,hogy szívesen unokázna már :)

De sajnos ez nem rajta múlik...

2010. febr. 15. 19:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Én már picit idősebb vagyok de én is élek halok egy babáért... Csak még az anyagi helyzetünk nem engedi... Szóval megértelek 100%-ig. Valami útjában álla babavállalásnak ez olyan rossz. Én sem bírok már várni. :((((
2010. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggodj, szerintem teljesen normalis!!En 22 vagyok, de mar 2 eve tudom, hogy varmelyik pillanatbanm szulnek!!Szerencsere mostmar a parom is beleegyezett (anyagi vonzata volt a fenntartasainak), ugyhogy remelem en is pozitiv hirekkel szamolhatok be!

Szerintem ez nem kor fuggvenye, van aki egyszeruen csak hamarabb keszen all az anyasagra, en vilageletemben fiatal anyuka szerettem volna lenni, remelem sikerul!!!

Ami a parodat illeti, szerintem ne felj oszinten eleallni es elmondani az erzeseidet, a talalassal kicsit vigyazni kell, de szerintem mondd el neki hogy erzel, lehet hogy pozitiv meglepetes fog erni!!:)))

Kivanom hogy hamarosan Ti is belevaghassatok a babaprojektbe!!!:)))

Sok sikert!!!:))

2010. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
barmelyik pillanatban, bocsi :))
2010. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Sőt, régen az is normális volt, hogy ilyen korban kezdik a szülést a nők. Az a furcsa, ahogy ma kitolódik.
2010. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
No,nemcsak engem "fertőzött" meg a dolog.Mostanában én is olyan "babás" hangulatban vagyok.Örömmel nézem a babókat(ha látok),teljesen elmerültem a szülés témájában.Csak nálam meg egyelőre apajelölt nincs.De ami késik,nem múlik :)!21/L
2010. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát nehéz egy dolog ez...nálunk is csak anyagi okok miatt tabu ez a téma,de reménykedem benne,hogy rövid időn belül ez megoldódik és akkor már nem lesz semmi akadálya egy kis pocaklakónak :)
2010. febr. 16. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!