Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél éve szedem a fogamzásgá...

Másfél éve szedem a fogamzásgátlót és most kiderült terhes vagyok! Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Minden szemet bevettem, bár az utóbbi időben többször volt hasmenésem, lehetséges hogy amiatt? A kezdeti döbbenet után már örülök a babának, csak eddig nem hittem, hogy tényleg teherbe lehet esni bogyó mellett...
2008. aug. 1. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Koztudott, hogy a hanyas, hasmenes, antibiotikum ,antidepresszans, illetve egyeb gyogyszerek csokkentik a hatasat , hiaba szeded rendesen! Szoval en nem lepodtem volna meg....


Egyebkent nalam majdnem ez volt, csak nekem peteeresem volt es rendesen szedtem. A kulonbseg, hogy nalam nem volt sem hanyinger, sem hanyas/hasmenes, sem pedig gyogyszerszedes (semmi antibiotikum vagy egyeb, sot meg fajdalomcsillapito sem).


En ezert hagytam abba tavaly, mert ha nem ved, akkor minek mergezzem magam vele?

2008. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mással is megesett már. azt mondják hogy a bogyó védettsége 98%-os. te meg én a maradék 2%-hoz tartozunk.

hasmenésnél hányásnál, antibiotikumos kezelésnél javasolt más védekezés is. azért gratulálok a babához!

2008. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az kimaradt, hogy eloszor a doki azt hitte meg UH alapjan is hogy terhes vagyok, azert mentem el mert kimaradt a tavaly juliusi mensi, juniusi csak 2nap barnazas volt a 7napos szunetben. UH kontrollon egy hettel kesobb kiderult vegulis nem terhesseg, hanem egy meg nem repedt tuszo. Csak a szerencsen mulott, hogy nem lettem terhes.
2008. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!