Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akiknek kicsi...

Van olyan akiknek kicsi korkülönbség van a gyerekek között? Terveztétek vagy így sikerült? Hány hónap van köztük?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A kisebbek között 20honap van,kevesebbet szerettem volna,de igy jott ossze.

Nem tudom mit tartasz kis korkulonbsegnek,en személy szerint az 1-1.5evet. A 2 ev körülit ideálisnak.

A legnagyobb es a középső között pedig 4 ev van,az meg pont határeset,abban az értelemben,hogy tudjak egymás társaságát élvezni.Az e fölötti korkulonbseg szerintem mar nem annyira jo.

2014. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,leírtam 28honap van közöttük.
2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13 hónap van közöttük. Részben terveztük, részben nem. Ha jön hát akkor jön, mivel szoptattam "elvileg nincs peteérés" nem védekeztünk így benne volt a pakliban, hogy előbb utóbb terhes leszek.
2014. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-1,5 gondoltam én is mint korkülönbség
2014. ápr. 7. 09:28
 5/16 A kérdező kommentje:
9 hónaposak lesznek az ikreink pár nap múlva és ugyan még nem teszteltem de erős a gyanúm hogy terhes vagyok.
2014. ápr. 7. 09:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is ikrei születtek és rá 11 hónapra jött a harmadik baba. Nem irigyeltem akkor ,de már azóta 5 és 4 évesek és olyan mintha hármas ikrek lennének.
2014. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ikres ismerőseim mind azt mondtak 8honapos korukra es utan jott a legnehezebb időszak kb 2 eves korukig.Mellejuk en biztos nem vállalnék 3eves koruk elott kis tesot!
2014. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Babeli Zurzavar ***** válasza:
16 honap van koztuk es a hivatalos verzio szerint ooooo hat persze hogy terveztuk, a vilagon a legboldogabb voltam, mikor a 7 honaposom mellett ramjott a reggeli rosszullet es tudatosodott bennem, hogy babat varok, a nem hivatalos verzio szerint, nem, nem terveztuk, iszonyatosan megijedtem, szornyen sokat vivodtam es a leheto legjobb dontest hoztam meg az eletemben, amikor azt mondtam kibogott szemekkel a tukor elott, hogy ha engem akar anyukajanak akkor megkapja:-):-):-) most itt probalkozik a maszassal 6 honaposan amig a 2 eves az olembe hajtja a fejet es alszik, es nalam nincs boldogabb!!!!
2014. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most olvasom mar lehet úton van,hat nem irigyellek..
2014. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van félsz bennem nem szerettünk volna még babát és megkönnyebülnék ha nem lennék terhes akár mennyire is szarul hangzik egy anya szájából. Jövő nyáron szerettünk volna neki állni a próbálkozásnak.
2014. ápr. 7. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!