Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnott mell, megis negativ...

Nitókrisz kérdése:

Megnott mell, megis negativ teszt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 16.Dpon, mar napok ota rossz a kozerzetem, a mellem szemmel lathatoan megnott, eresebb lett, a mensim kesik, nagyon faradt vagyok, de a ma reggeli teszt negativ lett. Mi lehet?! Mastol is nohet meg a mell? Mensi elott szokott fajni, de nem no meg :/

#negatív teszt #Mell novekedes
2014. jún. 27. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kimaradt csak annyit nott mint mensikor szokott,pedig babas volatm azota persze mar sokat nőtt:)ha meg csak egy napja kesik lehet negatív a teszt varj meg ket napot addigra mar pozi lesz ha terhes vagy.
2014. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszonom es gratulalok :) !


Hasam alja is furcsan faj, mar napok ota nem tudok rajta aludni, mert kenyelmetlen.

Ultrahanggal neztek a peteerest, ha igaz, akkor 11-en kellett volna a tuszorepedesnek lennie, akkor meg mar ket nappal a nem vart utan vagyok. Par honapja nem tudom kovetni, mert ossze vissza jott meg, de most abbol indultam ki, hogy viszonylag biztos volt a peteeres, repedes.

2014. jún. 27. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
3 negatív teszt (6,7 és 9 nappal a nem várt után) tele pocakkal szundizik a kiságyba. :)
2014. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De jo ilyeneket olvasni, koszonom :) ! Akkor meg nem adom fel, hatha...
2014. jún. 27. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok köszönöm:))azt el is felejtettem,h baratnőmnek is negatív volt előszor aztan mar majdnem 1èves a kislànya!szurkolok,h neked is összejöjjön:))
2014. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves kėrdező mi a helyzet veled teszteltėl?
2014. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert kozben megjott :( Kesessel es eleg "darabosan", szerintem elkezdodhetett beagyazodni, de sajnos valamiert nem maradt meg ;(
2014. júl. 2. 23:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy így jártál...:(

Nekem 4 napja barnázásom van és nem jön meg rendesen a tesztek negatívak,úgyhogy gondolom a terhesség kizárható.:(

Reméljük hogy ez a hónap mindkettőnknek sikeres lesz:)

Szilvi

2014. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amig nem jon meg rendesen azert van meg remeny :) ! Mi lett azota? Szoritok, hogy minel elobb sikeruljon!
2014. júl. 8. 02:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Megjött rendesen már lassan túl vagyok rajta szerencsére. Remélem ez a hónap sikeres lesz!:)Szilvi
2014. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!