Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól esne pár nyugtató, vagy...

Jól esne pár nyugtató, vagy segítő szó. Van, aki átéli/átélte?

Figyelt kérdés

Sajnos két éve nem jön a baba.. Nem szedek fog.gátlót, sosem szedtem, igyekszünk a természetre bízni, de már kezdem a reményt feladni. Sosem voltam az a "gyere apjuk, mert peteérek" nő, mindig élveztük egymást, amikor csak jól esett, de azt hiszem 2 év után már lehet valami probléma, ami miatt nem sikerül.

Mostmár da jutottam, hogy kikérem a nőgyógyászom véleményét a teherbeesés növeléséről. Olvastam itt az Elevitről, ami szépen feltölti a szervezetet mindenféle jóval, esetleg azt elkezdeném, talán kezdetnek nem lenne rossz. Kíváncsi vagyok, van-e így más is ezzel, vagy esetleg volt. Hátha valaki tud nekem tanácsot is adni, hogy lenne érdemes elkezdeni. Köszönök minden választ előre is.


2010. jan. 5. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18. 46-os, utolsó vagyok.

Terhesvitamint én nem szedtem, ehhez a témához nem tudok hozzászólni. Egyébként én kifejezetten a kövér kategóriába tartozom, és nekem így sikerült a baba. A fogyókúra sem mindig jó.

A magne b6-ra majd ha már a pocakodban lesz a baba, akkor lesz igazán szükséged.

2010. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hallottam róla, hogy a magnézium segíti a beágyazódást, de lehet, hogy csak babona.

A teákról annyit tudok, hogy a cicka ösztrogéntartalmú, ezáltal segíti a peteérést, a palástfű meg progeszterontartalmú, a nyálkahártyát javítja.

Első voltam.

2010. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat, és a segítséget!
2010. jan. 7. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!