Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól esne pár nyugtató, vagy...

Jól esne pár nyugtató, vagy segítő szó. Van, aki átéli/átélte?

Figyelt kérdés

Sajnos két éve nem jön a baba.. Nem szedek fog.gátlót, sosem szedtem, igyekszünk a természetre bízni, de már kezdem a reményt feladni. Sosem voltam az a "gyere apjuk, mert peteérek" nő, mindig élveztük egymást, amikor csak jól esett, de azt hiszem 2 év után már lehet valami probléma, ami miatt nem sikerül.

Mostmár da jutottam, hogy kikérem a nőgyógyászom véleményét a teherbeesés növeléséről. Olvastam itt az Elevitről, ami szépen feltölti a szervezetet mindenféle jóval, esetleg azt elkezdeném, talán kezdetnek nem lenne rossz. Kíváncsi vagyok, van-e így más is ezzel, vagy esetleg volt. Hátha valaki tud nekem tanácsot is adni, hogy lenne érdemes elkezdeni. Köszönök minden választ előre is.


2010. jan. 5. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy erőltetettnek hangzik, de legfontosabb az ovuláció idejének meghatározása. Nekem erre az ovulációs teszt vált be. Feltöltés vitaminokkal ( C, E) , folsavval. Van, aki a teákra esküszik: ovuig cickafarkfű, utána palástfű. Biztos lesz, aki erre azt írja majd: "ne görcsölj rá!". Nálam ez így működött. Sok sikert!:)
2010. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem akarlak elkeseríteni de mindenképp menj el orvoshoz.az elevit nem segíti a teherbesesést csak vitamin.nekem van ismerösöm akinél összejön a baba de mindig a második hónapban elvetél(tudomásom szerint eddig 5-ször)kivizsgáltaták magukat és a csajnál van vmi gond vmi örökletes vérbetegség kap majd szúrikat.mindenképp tanácsolom h menj el orvoshoz ő tud segíteni ne félj összefog jönni.kitartást neked/tek....
2010. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is átéltem ugyanezt, nekem 2 és fél év volt mire összejött végre a baba. Én tudom, de csak így utólag, akkor mikor ebben benne voltam nem volt ez ennyire egyértelmű, szóval nálunk az volt a baj, hogy túlhajtottuk magunkat, rengeteget dolgoztunk és persze nagyon rá voltunk görcsölve a baba projektre. Aztán mikor kevesebbet dolgoztam és letettem már a babáról, mármint a görcsösen akarom dologról, akkor megfogant a kislányom. Most már 1 éves és a kisfiam útban van, ő egyből sikerült. Azért ha te ezeken a lelki dolgokon már túl vagy, akkor szerintem érdemes meglátogatni a nőgyógyászod és konzultálni vele. Elképzelhető, hogy el fog küldeni egy genetikai tanácsadásra is. Szerintem érdemes magaddal vinned a párod is, már a nőgyógyászhoz is. Kitartás, ha akar, akkor jönni fog a törpe.
2010. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm a gyors válaszokat!

Esetleg a teákról egy pár szót tudnál nekem írni kedves első válaszoló? Köszönöm előre is4

2010. jan. 5. 18:47
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, neked is köszönöm szépen. Nem ringattam magam olyan dolgokba, hogy nekem úgyis egyből összejön, de ez a 2 év már eléggé elfárasztott lelkileg. Szerencsére elég kényelmes a munkám, a párom is imádja a munkahelyét, mindig vidáman érünk haza, és örülünk egymásnak. Ő pár évvel ezelőtt az akkori partnerével már vártak babát, de a lány végül úgy döntött nem tartja meg. Így mégjobban megijeszt, hogy nálam lehet a gond. Telt vagyok, de nem kövér, és diétázom hosszú évek óta, amitől 35 kilót adtam le, márcsak a baba miatt is, ha egyszer megérkezne. Nem görcsölök rá, szerencsére nem idegeljük ezen magunkat, de persze fáj. Párom nemsokára 30, és már nagyon vár a babóra.

Milyen vitaminokat ajánlanám? Sajnos nem vagyok otthon a témában, hogy mi is a jó, eddig mindig a gyümik, és a zöldségek adták a vitaminokat, de jó lenne elkezdeni szedni valamit, ami ha még nem is jön a baba, de segít feltöltődni, ezért is gondoltam az Elevitre. Mit ajánlanál kedves utolsó? Milyen vitaminokat szedjek? A magne B6-ról tudsz esetleg valamit?


Várom válaszod,és előre is köszönöm szépen.

2010. jan. 5. 19:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nézd csak hátha nálatok is bevállik!!!

sok sikert és kitartást


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az Elevit hasznos, mert feltölti a szervezetet mindenfélével, és ha megfogannál, a babát is védi, de ettől sajnos nem esel könnyebben teherbe.


Két év sikertelenségnek már kell, hogy legyen oka. Kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy melyik meddőségi központot javasolja. Érdemes a pároddal kezdeni a kivizsgálást, az egyszerűbb és gyorsabb is - és a gond 25%-ban a férfinál szokott lenni. Közben elkezdhetsz hőmérőzni, ovutesztelni, és ihatsz teákat is. Nézz körül itt, hogy mit javasolnak: [link] Ez az egész oldal nagyon hasznos a babavárás szempontjából, nem csak ez az aloldal. Sokat tanulhatsz belőle, olvasd végig!

2010. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm! És a bíztatást is. :)
2010. jan. 5. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mire vagy kíváncsi a teákkal kapcsolatban?
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Milyen az érzelmi állapotod?

Volt időszak amikor szarul érezted magad életedben?

Szorongasz valami miatt, stresszelsz?

Ugyanis a test így jelzi ha valami nem stimmel, betegségeink 80%-a lelki eredetű.


Ez segíthet:

[link]

2010. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!