Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 9-re nem várom! Még...

Július 9-re nem várom! Még valaki hasonló cipőben? :-)

Figyelt kérdés
Apával ez a második próbálkozós hónapunk a kistestvérrel. Más is jár hasonló cipőben? Örülünk együtt? :-)

2014. júl. 1. 14:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :)

Bár nekem érdekes a helyzet, mert a 8-9. ciklusnapomon mintha peteérést észleltem volna, vasárnapra (10-11 nappal később) meg megdagadt a mellem, nehéz és tömör lett, a bimbóim meg fájnak, megduzzadtak, pirosak. Egyszer már voltam terhes, akkor volt nekem ilyen, úgyhogy ha nem változik a helyzet hétvégéig, lövök egy tesztet majd. Nagyon mondjuk nem bízom benne, mert elég korai, csak nagyon gyanús az egybeesés, és clostyt szedtem, ami meg peteérés serkentő.

De ha nincs igazam, én is júli 9 körül nem várom majd :) Drukkolok neked is :)

2014. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Èn 14-ère,de màr alig bírok magammal :))
2014. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én 2-4-re nem várom(múlt hónapban 4én jött meg, előtte 2-án, kicsit kusza) :) Első baba, 3. hónap, hogy próbálkozunk. Ma hánytam 3szor, pedig sose szoktam, a cicim érzékenyebb és fáj a derekam(de ugye ezek lehetnek pms tünetek is...)illetve ami furi, hogy szédelgek, pedig ez sem megszokott. Holnap reggel csinálok egy tesztet azt hiszem. Nagyon tudnék örülni a babának végre már :)
2014. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Jelen! Júli 9-10-re nem várom. Drukkolok nagyon! :)
2014. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Reggeli teszt clearblueval negativ :( Minimalisan gorcsolok, szerintem ebbol sem lesz baba:( Tudom 3 honap nem nagy ido, de elobb a ferjemre varni, aztan most sem sikerul... :( Most nagyon magam alatt vagyok,elmeny lesz munkaba menni. Viszont igy minden csiimet kuldom nektek :)
2014. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én 10-ére nem várom! Előző hóban volt egy biokémiai terhességem, de sajnos nem maradt velem :( 3éve próbálkozunk. Azt mondta a doki, nagy az esélye, hogy hamar sikerülhet.. így reménykedünk... a cicim feszül.. és szédelgek.. ez volt elötte is, így reménykedem... Nagy-nagy drukk Nektek is megy! :)
2014. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én 13-ra nem várom. Nekünk is ez a második próbálkozós hónapunk, és mi is kistestvérre "gyúrunk".
2014. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én is 13-ra nem várom:-)mi 9honapja probalkozunk sikertelenül:-(bár valami szerintem most sem stimmel:-(mert tegnap16napján ciklusomnak,együtlét közben véreztem kicsit,de azóta meg semmi nincs,csak akkor volt..egy picit meg is ijedtem:-(drukk mindenkinek.
2014. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 10-re nem várom, de valószínűleg megint nem jött össze, mert megvannak a szokásos mensis tüneteim. 1,5 éve várjuk a tesót. Drukkolok Nektek!

2014. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Senki se szomorkodjon, akinek nem jött össze, mert még nekünk sem. :) Ugyanis 7-én megjött. Hát, akkor fel a fejjel, és irány a 3. próbálkozós hónap! :) Akinek még nem jött meg, minden energiámat küldöm, hogy babásak legyetek!!! :) Sok sikert! :-)
2014. júl. 8. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!