Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon hasfájós babával mit...

Nagyon hasfájós babával mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hetes a kislányom és nagyon hasfájós. Tele van a hasa levegővel, alig tud pupizni és a kakilás is nehezen megy. Tisztára megfeszíti magát, szinte görcsösen hogy sikerüljön neki pupizni vagy kakilni.

Kipróbáltuk már az : Espumisan, Infacol, édesköménytea, kamillatea (ettől kicsit hasmenése lett) Gripe Water, melegvizes fürdő és cseresznyemag párnát, de mindez alig vagy szinte semmit nem használt.

Ajánlották hogy 1-2 napig tápszerezzem és ne szoptassam mert lehet az anyatejtől fáj ennyire a hasa, de én óckodom ellene. Mit tegyek???

Tud valaki segiteni akinek nagyon hasfájós a babája?

Köszönöm


2008. aug. 1. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez butaság, hogy az anyatejtől puffad!!Én a tápszerről tudom, hogy görcsölnek tőle a babák.Plusz ha szünetelteted a szopit, el is apadhat a tejed.Sztem NE tedd!

Attól puffadhat, amit Te eszel, ugyanis az kb. 6 óra múlva megjelenik a tejben.Ne egyél puffasztó ételeket lehetőleg.

Mi azt csináltuk, hogy felhúztuk a behajlított lábait a hasához, és járkáltunk vele, meg bébihordozóban "lóbáltuk".Kicsit melós, de ettől megnyugodott.

Sok sikert!

2008. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már nagyon sok mindenféléről le vagyok tiltva. Már azt sem tudom mihez nyúljak. Lehet fényevő leszek :))
2008. aug. 1. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
baba tea!ez a neve a patikában kaphato teának,édeskömény alapu de minden más benne van ami kell a picurnak!hozzá kell hogy szoklyon,valoszinü ezért megy a hasa!saját tapasztalat!
2008. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elözzö vagyok!egyél ami jol esik!de!ami neked is puffadást,kellemetlen közérzetet okoz az a kicsikének sem jo!
2008. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármit, csak a szoptatást ne hagyd abba!

Sajnos csak az idő fog segíteni, valószínű még egy-két hónapig próbára tesz benneteket. Véletlenül se adj neki tápszert. Nagyon nézd meg, mit eszel, bár gondolom, ez már magadtól is eszedbe jutott. :)

Nem lehet, hogy a te babád valami olyasmire is érzékeny, ami nincs a tiltólistán? Variáld a táplálkozásod amennyire csak lehet, és figyeld, hogyan reagál rá.

Nincs rossz anyatej. Minden cseppjére szüksége van, még ha meg is kell szenvednie érte szegénykének. Gyors javulást kívánok, neked pedig erőt.

2008. aug. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!