Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnatok ti mit gondoltok?...

Leirnatok ti mit gondoltok? Ketsegbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Mar tettem fel kerdes de 1 ember vagy 1 sem szolt hozza es nekem tobb tapasztalat kene. 27-28 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 17.napon rengeteg kremes folyassal. Szombaton vasarnaps es hetfon ( 13.14.15.napon) szurkalt a hasam hol kremes hol vizes hol nyulos folyasom volt. Kalkulator szerint 30.an (hetfon 15.napon) volt ovum a hom 3 napja csak 36.1 :(((( akar hogyan szamolom mar meg kellett volna hogy ugorjon :( annyira elvagyok keseredve, lehet ez miatt nem jon a kis pandurunk :(( olvastam itt hogy valakinek 5.napon ugrott meg. De ez 28 napos ciklusnal rovid. Marmint ha nekem pentek korul ugrik meg akkor a 19.napon es 9 nap mulva akkor mar meg kell jonni tehat tul rovid. Vagy megrepedt a tuszo es ilyen alacsonyaradt a hom? Vagy ennyire keves progeszteron van? Nem szoktam sosem barnazni mensi elott 99%ban pontosan jon meg es egybol verrel. Szerintetek??

2014. júl. 2. 09:50
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Egyuttletekkel nincs gond 2 naponta egyutt voltunk .mehszajam fent van es puha.
2014. júl. 2. 09:52
 2/29 anonim ***** válasza:

Túl rástresszelsz erre az egészre!

A ciklus 10-20 napjáig legyetek együtt 2 naponta és ennyi.

2014. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ez az első,amit mondok, mert évekig csináltam ezt én is. Az egészből viszont azt tudnod kell, hogy sem a folyások típusa, sem a hő nem specifikus. Teljesen eltérő lehet még ciklusonként is. Figyeltem magam évekig, szabályos 29 napos ciklusom volt, a kisfiam mégis 6. napi együttlétből, mensi utolsó napján fogant, amikor semmire nem figyeltünk, rohanni is kellett dolgozni, stb. Sosem tudhatod, mikor és hogyan sikerül, akkor sem, ha nagyon komolyan követed ezeket a dolgokat. Lehet hormonproblémád ettől függetlenül, de arra meg nem fogsz otthon rájönni, kell egy labor hozzá. Mióta próbálkoztok? Miért aggódsz ennyire, hogy baj van? Voltatok kivizsgáláson? Mesélj! :)
2014. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez a 4.honapunk. parom 34 en 20. Volt egy veteles decemberbe :( azota...valami borzalmasan szeretnem :( beszeltem a nogyogyaszommal errol hogy nem gyanakszik hormon problemara azt mondta nem es hogy turelem. Az egesz csalad szerint gorcsosen akarom. Minden hol csak a babak. Sogornom most szult 2 hete...ott bogtem a korhazba hogy nekunk miert nem es h miert ment el a decemberi (egy idore voltunk kiirva sogornommel) de am ez akkor is idegesitene ha nem terveznenk babat :/ es szerintem ez a honap is is eluszott. Majusba hasznaltam ovu tesztet 2 napig is szep eros csik volt. Aztan 28.napon teszteltem pozi lett de megjott a mensi rendesen ugyan olyan verzes gorcs mint szokott elmult es mentem is dokihoz a verembe a HCG 1 alatt volt es mondta az orvos hogy itt nincs baba, es a teszt a ver miatt lesz pozi mert amikor teszteltem a vizeletbe ver.volt.meg akkor voltam vizelet vizsgalaton es tobb volt benne a feherversejt es az miatt is + lett. De most penteken megyek dokihpz mondjam neki ez a hőt?
2014. júl. 2. 10:18
 5/29 anonim ***** válasza:

sya! 4 honapja probalkoztok nem hosszu de tudom, hogy szamodra az!

Ne legy szomoru es tenyleg NE gorcsolj ra , mert azert nem fog ossze jonni.

Sajnalom, hogy volt vetelesed :( :(


Viszont en azt tudom irni, hogy menj el egy kivizsgalasra! (ha meg nem voltal) tudj meg mindent, hogy minden oke van e!


Hidd el en is akartam babat olyan szinten ra gorcsoltem, hogy nem is sikerult. Csak a 9.honapba de ugy , hogy ha jon jon ha nem akkor nem. + a doki mondta nincs tuszorepim szoval ez is tett ra egy lapattal, hogy ne erdekeljen az egesz!


Tudom, hogy nem vigasz de hamarosan te is babas leszel :) pont akkor amikor nem szamitasz ra!


Drukkolok :) Kitartast!!! :)


10hkm

2014. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ebbe a honapban enis ugy voltam jon jon nem nem de nem szamitottam erre hogy nem ugrik a hom :/ kerek egy hormonsor vizsgalatot penteken. Te homeroztel amugy? Vagy alapbol az orvos vette eszre hogy nincs tuszorepedes? Kaptal ra valami gyogyszert?
2014. júl. 2. 15:01
 7/29 anonim ***** válasza:
Szia,négy hónap az még nem sok idő,ez még teljesen normálisnak számít. Teljesen egészséges párnak sem feltétlen jön össze egykettőre. Tényleg nagyon görcsölsz ezen,ez a sok számolgatás meg méregetés,kicsit túl tudományosan állsz már hozzá. Nem jó,ha ennyire ez tölti ki minden gondolatod. Ha bajra gyanakszol,inkább keress orvost aki kivizsgál és akkor megnyugodhatsz.
2014. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
csak ez a hő idegesít :( ha ez megugrott volna akkor nyugodtabb lennék tényleg. mérem addig amíg meg nem jön! de remélem holnapra megugrik. fél 6kor mérem és meg van az 5 óra alvás mindig. de ha 10 órakkor mérem mert van olyan hogy hétvégén akkor kelek ott meg szokott lenni 36.6,7 is...nem értem én már ezt...
2014. júl. 2. 15:39
 9/29 anonim ***** válasza:

Sya!

Nem homeroztem , mert csak ragorcsoltem volna megjobban. Nekem meg nem hianyzott volna foleg a paromnak!


Huvely uh derult ki 3x is megnezte. Hiaba volt pè tunetem tuszorepi sehol. De hat majus 3 kellett volna pè lenni de nem volt 5en ereztem pe tunetett akkor se volt semmi. Kiderult , hogy meg kesobb volt pè.

Igen irt fel a doki gyogyszert inofolic,utrogensta,gravida. Menszim elso napjan kellett volna bevennem a clostylt de mensi nem volt. Mert kiderult babat varok.

De hat remeny a gyogyszerbe lattam es nem volt ra szuksegem.

Viszont a dokim ajanlotta az lh tesztet de en nem csinaltam ra gorcsoles miatt.


Ha megszeretnel nyugodni menj el nodokihoz hogy vizsgaljon ki.

Megmondhatod neki, hogy szeretnedmeg tudni minden rendben van e. Ha nem segit keress masik dokit!!


10hkm

2014. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Amúgy később is lehet ovulációd, de akkor a ciklusod is kitolódik nem fog 28 napra megjönni és nem lesz 9 napos a luteálisod. Nekem mindig a 20. ciklusnapon van ovum, és 35 napos ciklusaim vannak. Nyugi. Az ovulációhoz mindig számolj 12-16 napot és ha akkor se jön meg, na akkor tesztelj. Sokan azt mondják késik és a teszt negatív, közbe meg később volt ovujuk. Én hőmérőztem minden reggel ugyanakkor, hétvégén is, be volt állítva a telefonom, és aztán visszaaludtam. Nem rágörcsöltem mert 5 év után kezdtem el, de engem a hőmérőzés megnyugtatott teljesen. Kiderült belőle hogy nincs is peteérésem, Pco és IR-es vagyok, azóta kezeltek és babát várok. A vetélésednek is oka van, nekem kettő volt, és mellé még két kémiai terhesség, pozitív teszt és megjön. Most a 28. hétben vagyok és minden rendben.
2014. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!