Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnatok ti mit gondoltok?...

Leirnatok ti mit gondoltok? Ketsegbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Mar tettem fel kerdes de 1 ember vagy 1 sem szolt hozza es nekem tobb tapasztalat kene. 27-28 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 17.napon rengeteg kremes folyassal. Szombaton vasarnaps es hetfon ( 13.14.15.napon) szurkalt a hasam hol kremes hol vizes hol nyulos folyasom volt. Kalkulator szerint 30.an (hetfon 15.napon) volt ovum a hom 3 napja csak 36.1 :(((( akar hogyan szamolom mar meg kellett volna hogy ugorjon :( annyira elvagyok keseredve, lehet ez miatt nem jon a kis pandurunk :(( olvastam itt hogy valakinek 5.napon ugrott meg. De ez 28 napos ciklusnal rovid. Marmint ha nekem pentek korul ugrik meg akkor a 19.napon es 9 nap mulva akkor mar meg kell jonni tehat tul rovid. Vagy megrepedt a tuszo es ilyen alacsonyaradt a hom? Vagy ennyire keves progeszteron van? Nem szoktam sosem barnazni mensi elott 99%ban pontosan jon meg es egybol verrel. Szerintetek??

2014. júl. 2. 09:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem barnaztal sose menszi elott akkor itt van valami. Nem akarok hulyeseget irni.


Sztem addig keress masik orvost nezze meg, mert en tuti nem mennek vissza hozza ugy,hogy megvizsgalt felsertett valamit belul es barnazok.

Mikorra nem varod?


Batran beszel a pesti dokival :)

Nyugodtan irhatsz barmikor privibe , ha gondolod?! :)


En is barnaztam menszi elott egy nappal es kiderult , hogy beagyazodas tortent :)


En tenyleg nagyon nagyon Drukkolok! :)

2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
soha nem barnáztam mensi előtt mindig mensi napján jött is vér egyből 1-2 nappal előbb vagy 1-2 nappal később jön a mensim. februárba volt csak 30 napos de hát gondolom a missed ab zavarta be. aztán márciusba 27 napra április 29 napra május 27 napra most júniusba 28 napra. tehát tényleg 1-2 nap csúszás ami belefér szerintem. felsértett igen biztos mert nem barnáztam reggel csak egyből doki után ami már el is múlt, most voltam pisilni. 13.án vagy 14.én kell megjönnie, mensi előtt vagyok 9 nappal..alig várom már Pestet és hogy azt mondja a doki hogy oké minden :)
2014. júl. 4. 16:07
 23/29 A kérdező kommentje:
amúgy én szombaton meg vasárnap is éreztem h ovu van. kalkulátor szerint meg hétfőn volt ovum. szombat-vasárnap már krémes vizes nyúlós nyák is volt meg hétfőn is, de ha előbb volt ovum pl szombaton akkor ovu után 6 nappal vagyok és ilyenkor van a beágyazódás azt írja a net 6.7. napon. múltkor mikor megvizsgált a doki nem barnáztam..pedig ugyan így vizsgált és ugyan ez a doki, na m1 17.én tesztelek ha nem jön meg!
2014. júl. 4. 16:14
 24/29 A kérdező kommentje:
szúrkál a hasam, meg olyan mintha mindjárt megjönne.
2014. júl. 4. 16:14
 25/29 anonim ***** válasza:

Tyûû!!! :O


En nekem a doki azt mondta , hogy beagyazodas menszi napjan vagy elotte egy ket nappal van. Nem akartam elhinni pedig nekem menszi elott volt pont egy nappal.


Nem lehet hogy most van pè? Tudod a szervezet eleg sok mindent tudd produkalni. Noh de en azt irom varjuk meg a menszi napot :)

Sok sok drukk megy :)


Bar nem vagyok orvos es nem szeretnek hulyeseget irni.

Lehet , hogy beagyazodas az is lehet, hogy felsertet a doki sok minden benne van a pakliba.


Most mar nagyon kivancsi leszek mindenre mit fog majd mondani a doki vagy hogy menszi megjon e ?!!

2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

hát ha nem jön meg tesztelek. ha megjön elmúlik és utána Pest.


ezt figy-->7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben.beágyazódás 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, innentől kezdve rohamosan nő a HCG mennyisége és a 14. napon már kimutatható a vizeletből is (ha rövidebb a ciklusod, akkor már 1-2 nappal hamarabb is). A baba ekkor már 0,5 mm-es. ovu után 7 nappal ágyazódik, ez is olyan érted hogy kinél hogy.

2014. júl. 4. 18:02
 27/29 A kérdező kommentje:
ezt is--> Az első pár napból, amikor is a petesejt még csak vándorol, semmit sem érzünk, de maga a beágyazódás már járhat enyhe menstruációhoz hasonló görccsel, pecsételő vérzéssel, és furcsa has szurkálással. A legjobb, ha minden eseményt pontosan feljegyzünk egy naptárban, így ha az együttlét után 5-7 nap múlva a tünetek bármelyikét is tapasztaljuk, reménykedhetünk, hogy megfogant a baba.
2014. júl. 4. 18:04
 28/29 anonim ***** válasza:

En elhiszem :)

Sot ..... minden nonel mas es mas. De en azt kivanom , hogy pozi teszted legyen :)

Ha meg sem akkor viszont a doki csak jot mondjon. :)


Nah mi meg nem tudjuk mikor fogant a baba :)

2014. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

mindegy az mikor fogant, ott van és minden rendben vele az a lényeg szerintem. hát (lehet csúnya lesz amit írok) de inkább legyen most negatív és doki után pozi..és tudom h minden oké. lemondtál róla és úgy jött össze? írtad h nem volt tüszőrepi arra kaptál gyogyit? vagy h volt? am hány éves vagy? :)


üvd Zsani

2014. júl. 4. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!