Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leirnatok ti mit gondoltok?...

Leirnatok ti mit gondoltok? Ketsegbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Mar tettem fel kerdes de 1 ember vagy 1 sem szolt hozza es nekem tobb tapasztalat kene. 27-28 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 17.napon rengeteg kremes folyassal. Szombaton vasarnaps es hetfon ( 13.14.15.napon) szurkalt a hasam hol kremes hol vizes hol nyulos folyasom volt. Kalkulator szerint 30.an (hetfon 15.napon) volt ovum a hom 3 napja csak 36.1 :(((( akar hogyan szamolom mar meg kellett volna hogy ugorjon :( annyira elvagyok keseredve, lehet ez miatt nem jon a kis pandurunk :(( olvastam itt hogy valakinek 5.napon ugrott meg. De ez 28 napos ciklusnal rovid. Marmint ha nekem pentek korul ugrik meg akkor a 19.napon es 9 nap mulva akkor mar meg kell jonni tehat tul rovid. Vagy megrepedt a tuszo es ilyen alacsonyaradt a hom? Vagy ennyire keves progeszteron van? Nem szoktam sosem barnazni mensi elott 99%ban pontosan jon meg es egybol verrel. Szerintetek??

2014. júl. 2. 09:50
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
olvasgatok most itt hogy vége a főzésnek meg párom is szerel :) rámentem a hőmérőzés témára...írták h 35.5 meg 36 volt a hőjük és terhesek lettek ... :O és hogy az ovu teszt jött be nekik nem a hőmérő. pénteken megyek 11 re nagyon aranyos orvos múltkor is olyan alaposan megvizsgált...és mondom neki hogy nem vagyok nyugodt csináljunk egy hormonsor vizsgálatot ha nem, akkor van külön ilyen orvos aki ezt csinálja és ahhoz megyünk ép most beszéltem édesanyámmal. de hátha holnap felugrik. olvastam olyat is hogy egy csajnak ovu után 4.napon ugrik fel mindig. péntekig van még 2 reggel hátha. nagyon bizakodó vagyok.
2014. júl. 2. 17:20
 12/29 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jo , hogy igy ra vagy gorcsolve a homerozesre! Szerintem ne csinald. Nem fog jot tenni neked se a parodnak kesobb.


Jah az egyik ismerosom elment doki azt mondta tobb mint egy eve nem tud teherbe esni persze kamu volt. Mert 5 honapja probalkoztak anno es ugye bar a doki nem vizsgalta volna ki. Tul volt minden vizsgalaton nah o neki kellett szedni e a clostlyt. Most mar van baboja :).


Majd irj , hogy mi a helyzet!!

10hkm

2014. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
hát 10 es válaszoló most megnyugtattál kicsit :) de azért pénteken megyek a dokihoz és mondom neki. nagyon nagy gratula a picihez :) kívánom hogy rendbe is legyen minden és könnyen szüld meg!
2014. júl. 2. 17:23
 14/29 A kérdező kommentje:
Ma reggel 6kor 36.5 volt. Fel 6kor mertem eddig es kb 10 masodperc alatt megmerte es csipogott is most kicsit tovabb vartam kb 2 percet es 36.5 lett lehet ez volt a gond :D sajat magam kinevettem komolyan :))) lehet ha 5 percig van bent ahogy a higanyosnal kell akkor 36.6-7 is lett volna. Na mit szoltok ? :D
2014. júl. 3. 10:43
 15/29 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondtak anno hogy ha a digi homerot hasznal valaki akkor csipogas utan varjon meg legalabb 5 percet. Mert akkor mar biztos a ho :)


10hkm

2014. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
kereken 11 másodperc után csipog és én már ki is vettem...na most mond meg...de gáz xddd reggel csak 2 percig volt bent akkor már 36.5 volt...ha bent van 5 percig akkor biztos h lett volna 36.6-7 is...de reggel kiderül majd :)
2014. júl. 3. 15:55
 17/29 anonim ***** válasza:

Nyugalom! :) nem gaz ez barkivelelo fordulhat.

Holnap kiderul :)

2014. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Na most vegeztem a dokival. Azt mondta hogy jo es regi mod ez a homerozes ha 2-3 tized fogot emelkedik az mar jo. Es hogy nekem jol emelkedett. Ma reggel 36.4 volt. Viszont kezel ő engem egy honappal ezelott HPV vel..es azt mondta ne a baban gondolkodjak hanem az oltason..ugy h mikor ezt kimondta elegge elkeseredtem. Megvizsgalt azt mondta minden rendben huvellyel mehszajjal nincs gyulladas a labor vereredmenyem is tokeletes. A szemolcsok is eltuntek. Es h az oktason gondolkodjak. Vett rakszurest azert majd megyek 3 het mulva...ugy h kb ennyi...picit.megnyugodtam...de eleg minimalisan csak :/ lehet felkeresek egy magan dokit..parom is magyarazott hogy egyutt leszunk amikor jol esik es majd jon a baba. Ha jovo ilyenkor sem lesz majd akkor elmegyunk kivizsgalasra...szerinted? Mit tanacsolsz? Nagyon elegem van..azt meg hozza kell tennem..
2014. júl. 4. 12:14
 19/29 anonim ***** válasza:

Sya!

Oszinte leszek. Parommal anno megbeszeltuk, hogy csak is magandokihoz megyek aki normalisan kivizsgal es nem erdekelt minket mennyibe fog kerul. Nagyon jo dokim van es ha problemam van mindig segitett , megnyugtatott.

A masik a baba erdekebe barmit megtettem a penz se erdekelt.


Probalj meg nyugodni!

A parodnak igaza van.


Ha van ra keret, hogy elmenjen magandokihoz akkor menj csak nyugodtan en szerintem! :) de csak akkor ha egy even belul nem jon ossze !!! De szerintem pont akkor leszel babas amikor mennetek dokihoz :) tuti

En nagyon drukkolok!!!

10+2hkm

2014. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
na arra jutottam hogy augusztusban felmegyünk Pestre. van rá keret igen minket sem érdekel hogy mennyibe kerül. ott Pesten van egy professzor, anya barátnője is odajár. felhívom majd és elmondom neki h Szolnoki vagyok és szeretnék vizsgálatokat a baba érdekében is. aztán elmegy a párom is megnyugszom és akkor jönni fog. mert végül is azon görcsölök én hogy azért nem jön mert velem valami baj van :/ volt már decemberbe egy vetélés is úgy hogy van okom :( úgy megvizsgált ez az orvos képzeld el hogy barnázok...meg fáj a derekam meg annyira szurkál a hasam..pedig ovu után vagyok már 4 nappal...szombat óta szurkál..nem tudom mitől. ha nem jön meg tesztelek, bár nem fűzök valami sok reményt ehhez a hónaphoz sem. Augusztusba meg akkor Pest és szeptemberbe már lehet babásan írok neked :) na mit szólsz?
2014. júl. 4. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!