Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a 10 napon peteérés....

Normális a 10 napon peteérés. Sikerülhet igy a terhesség?

Figyelt kérdés
nekem most jött rendbe a prolaktin szintem és most a 10 napon volt nekem tojásfehérje szerü nyák. nagyon sok és nagyon nyulos.
2008. aug. 1. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés csak elvileg van a 14. napon. Tudod,a nagykönyvben az van írva..:-) de ez mindenkinek más és más és ugyanannál az embernél is havonta változhat. Tulajdonképpen nem jelent semmit, csak a mi életünket nehezíti meg, hogy nem tudjuk mikor kell akcióba lendülni..:-)

Nekem sem volt jó a prolaktinszintem, szedtem gyógyszert, nem néztem mikor van peteérésem és végül nagyjából 7 hónap múlva összejött a baba! Már csak 3 hetem van szülésig.

Ha bizonytalan vagy vehetsz ovulációs tesztet a patikában, az olyan, mint a terhességi teszt és következő hónaptól bevetheted a cél érdekében.

2008. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Több hónapja "figyelem" a testem jelzéseit. Volt egy vetélésem és most még várunk pár hónapot a köv. terhességgel. Szóval hőmérőzök, figyelem a nyákot. A 9. 10. napon van tojásfehérje szerű nyákom és rá két napra esik le a hőmérsékletem. Peteérés pedig az utolsó alacsony hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni. Nekem 26 naposak a ciklusaim.
2008. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!